Moduł RFID, 13.56MHz, MIFARE Plus, Ultralight C, DESFire EV1, RS232, przekaźnik, buzzer
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: CTU-P2R Oznaczenie Gamma: CTU-P2R
CTU-P2R jest modułem czytnika kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic, Plus (S/X), Ultralight, Ultralight C, DESFire, DESFire EV1, działających na częstotliwości 13,56MHz. Czytnik posiada wbudowany mechanizm MAD (MIFARE Application Directory) oraz funkcjonalność programatora kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443. Moduły posiadają interfejs RS232, RS485, RS232TTL.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- obsługuje transpondery RFID z rodziny MIFARE® Classic, Plus (S/X), Ultralight, Ultralight C, DESFire, DESFire EV1 pracujące na częstotliwości 13,56MHz,
- posiada wbudowaną antenę,
- bogaty wybór interfejsów komunikacyjnych,
- wbudowany przekaźnik, buzzer,
- wbudowany przycisk konfiguracyjny/powrotu do ustawień fabrycznych,
- konfigurowalne dwustanowe wejścia/wyjścia,
- konfigurowanie zachowania buzzera, przekaźnika,
- steruje dwustanowymi wyjściami,
- odczytuje dwustanowe wejścia,
- umożliwia konfigurację formatu wysyłanego numeru ID,
- obsługuje funkcjonalność (MIFARE Application Directory),
- zapewnia transmisję zabezpieczona hasłem,
- umożliwia aktualizację oprogramowania poprzez interfejs komunikacyjny.
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Obsługiwane standardy | MIFARE® Classic MIFARE® DESFire MIFARE® DESFire EV1 MIFARE® Plus MIFARE® Ultralight MIFARE® Ultralight C |
| Interfejs | RS232 RS232 (TTL) RS485 |
| Zasięg odczytu | do 8cm* |
| Napięcie zasilania | 7 - 9V |
| Maks. pobór prądu | 120mA |
| Antena | Tak |
| LED | Nie |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Tak |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| Rozmiar (mm) | 79.5 x 79.5 x 12 |
| Rodzaj | Moduł RFID |

Skyworks Si82Ax izolowany sterownik bramki 1A dla MOSFET i IGBT
Rodzina urządzeń Skyworks SI82Ax stanowi kompleksowe rozwiązanie w tym zakresie. Obejmuje zarówno jednokanałowe...

Wymiana czujników Halla na czujniki TMR - jak i dlaczego?
Czujniki oparte na efekcie tunelowej magnetorezystancji (TMR) serii RedRock firmy Coto Technology stanowią doskonałą...

Niezawodne zasilanie pomocnicze dla infrastruktury inteligentnych sieci...
Wraz z przyspieszeniem globalnego wdrażania inteligentnych sieci energetycznych, inteligentne liczniki energii...


























