Moduł RFID, 13.56MHz, MIFARE, ICODE SLI, iCLASS, RS232TTL/PC/485, WIE, 1-Wire, SPI, I2C
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: CTU-R5RM Oznaczenie Gamma: CTU-R5RM
CTU-R5RM jest modułem czytnika kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic, Plus, Ultralight, DESFire, ICODE SLI, iCLASS (tylko CSN), działających na częstotliwości 13,56MHz. Czytnik w trybie interfejsu RS232/RS486/UART działa z protokołem transmisji Netronix oraz Modbus RTU.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- Obsługuje transpondery RFID z rodziny MIFARE® Classic, Plus, Ultralight, DESFire, ICODE SLI, iCLASS (tylko CSN), pracujące na częstotliwości 13,56MHz,
- Wbudowana antena
- Pamięć kart z wbudowanym sterownikiem rygla
- Różnorodność interfejsów komunikacyjnych w zależności od wersji (tabela poniżej)
- Adresowalność na szynie RS485
- Wbudowany przekaźnik, buzzer
- Wbudowany przycisk konfiguracyjny/powrotu do ustawień fabrycznych
- Konfigurowalne dwustanowe wejścia/wyjścia
- Konfigurowanie zachowania buzzera, przekaźnika
- Sterowanie dwustanowymi wyjściami
- Odczytywanie dwustanowych wejść
- Możliwość konfigurowania formatu wysyłanego numeru ID
- Transmisja zabezpieczona hasłem
- Aktualizacja oprogramowania poprzez interfejs komunikacyjny
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Obsługiwane standardy | ICODE® SLI MIFARE® Classic MIFARE® DESFire MIFARE® Plus MIFARE® Ultralight iCLASS (tylko CSN) |
| Interfejs | 1-Wire® I2C RS232 (TTL) RS485 SPI UART TTL WIEGAND |
| Protokół | Modbus RTU Netronix |
| Zasięg odczytu | do 10cm* |
| Napięcie zasilania | 5 - 16V |
| Maks. pobór prądu | 170mA |
| Antena | Tak |
| LED | Nie |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Tak |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| Rozmiar (mm) | 79.5 x 79.5 x 12 |
| Rodzaj | Moduł RFID |

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...


























