Moduł RFID, 13.56MHz, MIFARE Classic, Ultralight, DESFire, I2C, SPI, RS232TTL
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: CTU-M5N Oznaczenie Gamma: CTU-M5N
CTU-M5N jest modułem czytnika kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic, Ultralight, DESFire, działających na częstotliwości 13,56MHz. Moduły posiadają funkcjonalność programowania kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC14443. Moduły (w zależności od modelu) posiadają interfejs RS232, RS485 lub RS232TTL, SPI, I2C, 1-Wire, WIEGAND.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- Obsługuje transpondery RFID z rodziny MIFARE® Classic, Ultralight, DESFire pracujące na częstotliwości 13,56MHz,
- Posiada wbudowaną antenę,
- Pamięć kart z wbudowanym sterownikiem rygla,
- Szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych w zależności od wersji,
- Adresowalność na szynie RS-485,
- Wbudowany przekaźnik, buzzer,
- Wbudowany przycisk konfiguracyjny/powrotu do ustawień fabrycznych,
- Konfigurowalne dwustanowe wejścia/wyjścia,
- Konfigurowanie zachowania buzzera, przekaźnika,
- Sterowanie dwustanowymi wyjściami,
- Odczytywanie dwustanowych wejść,
- Możliwość konfigurowania formatu wysyłanego numeru ID,
- Transmisja zabezpieczona hasłem,
- Aktualizacja oprogramowania poprzez interfejs komunikacyjny.
- Programowanie kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443.
Specyfikacja
| Obsługiwane standardy | MIFARE® Classic, Ultralight, DESFire |
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Zasięg odczytu | do 8cm w zależności od transpondera |
| Interfejs | RS232, RS485, RS232TTL, SPI, I2C, 1-Wire, WIEGAND |
| Przekaźnik | Tak |
| Antena | Tak |
| LED | Nie |
| Buzzer | Tak |
| Napięcie zasilania | wersje M2R i M4R 7 - 15V, wersje M5R i M5N 4,5 - 5,5V |
| Maks. pobór prądu | 120mA |
| Temperautra pracy | -20°C do +65°C |
| Rozmiar (mm) | 79.5 x 79.5 x 12 |

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...


























