Lista produktów producenta: Coto

Coto

Coto Technology jest światowym liderem na rynku produktów do przełączania małych sygnałów. Produkty te sprzedawane są na potrzeby rynku automatycznych urządzeń testujących, akwizycji danych, oprzyrządowania, sterowania procesami, telekomunikacji, medycyny i bezpieczeństwa.

Firma Coto Technology, Inc. powstała Stanach Zjednoczonych w 1917 roku jako Coto Coil Incorporated - firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji uzwojeń cewek. W połowie lat 60. firma Coto rozszerzyła swoją linię produktów, wprowadzając przekaźnik kontaktronowy - wynik integracji przełączników kontaktronowych w uzwojeniach cewek. W 1970 roku firma Coto stała się wiodącym producentem przekaźników kontaktronowych wraz z opracowaniem pierwszego opatentowanego przekaźnika kontaktronowego Low-Thermal EMF. W roku 1983 Coto wyprodukowała pierwszy w historii przekaźnik kontaktronowy do montażu powierzchniowego, a najmniejszy na świecie przekaźnik kontaktronowy SMD w 1994 roku i pierwszy opatentowany przekaźnik kontaktronowy dla częstotliwości powyżej 8 GHz w 2001 roku. W 2014 roku firma wprowadziła kompleksową linię przekaźników półprzewodnikowych CotoMOS®. Z kolei w 2016 r. Coto wprowadziło na rynek rewolucyjne miniaturowe czujniki RedRock i produkty z serii przełączników TMR. Przekaźniki Coto są zdolne do przenoszenia do sześciu amperów i mogą zapewnić przełączanie prądów do czterech amperów wraz z przełączaniem 10-15 KV . Przekaźniki Coto są zaliczane do grupy o najwyższych parametrach elektrycznych w branży przekaźników kontaktronowych.

Aby poprawić wydajność, zwiększyć szybkość reakcji i zwiększyć moce produkcyjne, Coto zmodernizowało swój zakład produkcyjny w Meksyku, inwestując w dodatkową technologię automatyzacji produkcji. Procesy produkcyjne wykorzystujące ergonomiczne stanowiska pracy, w połączeniu z w pełni zautomatyzowanym nawijaniem, zakończeniem drutu, formowaniem i znakowaniem laserowym zwiększają wydajność, zapewniając jednocześnie wysoki poziom jakości.

Coto RedRock

Coto Classic

Coto CotoMOS

Coto Mercury Relays

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.