Lista produktów producenta: Coto

Coto

Coto Technology jest światowym liderem na rynku produktów do przełączania małych sygnałów.

Firma Coto Technology, Inc. powstała Stanach Zjednoczonych w 1917 roku i w ciągu ponad 100 lat swojej działalności opracowała m.in.

  • pierwszy opatentowany przekaźnik kontaktronowy Low-Thermal EMF (1970)
  • pierwszy w historii przekaźnik kontaktronowy do montażu powierzchniowego (1983)
  • najmniejszy na świecie przekaźnik kontaktronowy SMD (1994)
  • pierwszy przekaźnik kontaktronowy dla częstotliwości powyżej 8 GHz (2001)
  • rewolucyjne miniaturowe czujniki TMR

Coto specjalizuje się w produkcji przekaźników kontaktronowych (CotoClassic) i półprzewodnikowych (CotoMOS), przełączników i czujników TMR (RedRock).

REDROCK™ TMR TECHNOLOGIA CZUJNIKÓW MAGNETYCZNYCH I PRZEŁĄCZNIKÓW MAGNETYCZNYCH

Wykorzystujące sprawdzoną technologię TMR (Tunneling Magnetoresistance), wysokowydajne serie analogowych czujników magnetycznych TMR RedRock™ RR110 i RR111, seria czujników cyfrowych RR121 i seria przełączników cyfrowych RR131 mają wiele zaawansowanych technologicznie zastosowań na wielu rynkach. Oferują zarówno wysoką czułość, ultra-miniaturowy rozmiar , ekstremalnie niski pobór mocy i bardzo konkurencyjną cenę, czujniki magnetyczne TMR są idealnie dostosowane do wymagań nowej generacji zastosowań medycznych, motoryzacyjnych, pomiarowych i przemysłowych.

PRZEKAŹNIKI I PRZEŁĄCZNIKI COTO Classic

Coto Technology to światowy lider w zakresie produktów do przełączania małych sygnałów sprzedawanych na rynkach automatycznych urządzeń testujących, akwizycji danych, oprzyrządowania, sterowania procesami, telekomunikacji, medycyny i bezpieczeństwa. Linia Classic zawiera szeroki zakres form i funkcji. Wszystkie produkty są w 100% przetestowane! Przekaźniki Coto są zdolne do przenoszenia do 6A i mogą zapewnić przełączanie prądów do czterech amperów wraz z przełączaniem 10-15 KV.

COTOMOS PRZEKAŹNIKI MOSFET

Przekaźniki CotoMOS® są niezawodnym i łatwo dostępnym rozwiązaniem przełączającym firmy Coto Technology. Wykorzystując wysoce niezawodną, zaprojektowaną na zamówienie technologię MOSFET, przekaźniki CotoMOS® stanowią wysokowydajne, półprzewodnikowe rozwiązanie dla zastosowań wymagających małej mocy wejściowej i praktycznie nieograniczonej żywotności. Przekaźniki CotoMOS® , idealnie dostosowane do potrzeb sterowania przemysłowego, bezpieczeństwa, pomiarów, oprzyrządowania i automatycznych urządzeń testujących, są dostępne w formie A, B i C (forma A+B), co umożliwia obsługę szerokiego zakresu wymagań dotyczących przełączania.

Coto RedRock

Coto Classic

Coto CotoMOS

Coto Mercury Relays

1 - 11 z 11 produktów.