Formy płatności i dostawy

Sklep internetowy Gamma.pl udostępnia swoim klientom następujące formy płatności za zamówienie

Przedpłata na konto
Przedpłata na wskazany rachunek bankowy Sprzedawcy w formie standardowego przelewu bankowego
Pobranie
Pobranie czyli płatność gotówką bezpośrednio kurierowi przy odbiorze zamówienia

W zależności od wybranej formy płatności koszty dostawy zamówienia wynoszą:

Przedpłata na konto
W przypadku wyboru płatności w formie przedpłaty (przelew tradycyjny, przelew elektroniczny Przelewy24.pl lub PayPal) koszt dostawy wynosi 20,91zł (17zł netto)
Pobranie
W przypadku wyboru płatności w formie pobrania koszt dostawy wynosi 30,75zł (25zł netto)

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone za pośrednictwem sklepu internetowego Gamma.pl realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

W zależności od wybranej formy płatności i dostawy czas realizacji zamówienia może być różny.

W przypadku produktów z oznaczonym "Czasem realizacji" wynoszącym 2 dni, zamówienie realizowane jest niezwłocznie, po spełnieniu warunków płatniczych i/lub logistycznych. W tym przypadku możliwe jest dostarczenie zamówienia nawet w 48 godzin od momentu złożenia zamówienia.

W przypadku produktów z oznaczonym "Czasem realizacji: 7-14 dni", zamówienie zrealizowane zostanie w określonym terminie, po spełnieniu warunków płatniczych i/lub logistycznych.

Przedpłata na konto
W przypadku wyboru płatności w formie przelewu tradycyjnego zamówienie zostanie zrealizowane w dniu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Sprzedawcy i dostarczone w następnym dniu roboczym
Pobranie
W przypadku złożenia zamówienia w dni robocze do godziny 15 i wyboru płatności w formie pobrania zamówienie zostanie zrealizowane tego samego dnia i dostarczone w następnym dniu roboczym

Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 15 niezależnie od wybranej formy dostawy oraz zamówienia złożone w dni ustawowo wolne od pracy oraz w dni wolne ogłoszone wcześniej przez Sprzedawcę komunikatem na stronie sklepu Gamma.pl, realizowane są w kolejności w następującym dniu roboczym.

Przykładowo:

  • Zamówienie złożone w piątek po godzinie 15 zostanie zrealizowane i wysłane w następnym tygodniu w poniedziałek, chyba że będzie to dzień ustawowo wolny od pracy.

Obsługa logistyczna

Za obsługę logistyczną zamówień odpowiada firma kurierska DHL - www.dhl.com.pl

Wedle zapewnień firmy kurierskiej DHL przesyłki dostarczane są do 24 godzin od momentu zmiany statusu zamówienia na "Wysłane". Firma Gamma sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe po stronie firmy kurierskiej DHL. Każdy klient otrzymuje indywidualny dla zamówienia kod przesyłki i może śledzić jej status na stronie DHL.

Śledź numer przesyłki DHL

Reklamacje przesyłek kurierskich

W razie powstania wszelkich wątpliwości dotyczących stanu dostarczonej przesyłki prosimy bezwzględnie o uzupełnienie w obecności kuriera firmy DHL - protokołu szkody celem zgłoszenia reklamacji.

Zgłoszenie reklamacji DHL