Moduł RFID, 13.56MHz, MIFARE, RS232, przekaźnik, buzzer, pamięć zdarzeń
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: CTU-M2RM Oznaczenie Gamma: CTU-M2RM
CTU-M2RM jest modułem czytnika kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic, Ultralight, DESFire, działających na częstotliwości 13,56MHz.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- obsługują transpondery RFID z rodziny MIFARE® Classic, Ultralight, DESFire pracujące na częstotliwości 13,56MHz,
- posiadają wbudowaną antenę,
- pamięć kart z wbudowanym sterownikiem rygla,
- szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych w zależności od wersji,
- adresowalność na szynie RS-485,
- wbudowany przekaźnik, buzzer,
- wbudowany przycisk konfiguracyjny/powrotu do ustawień fabrycznych,
- konfigurowalne dwustanowe wejścia/wyjścia,
- konfigurowanie zachowania buzzera, przekaźnika,
- sterowanie dwustanowymi wyjściami,
- odczytywanie dwustanowych wejść,
- możliwość konfigurowania formatu wysyłanego numeru ID,
- transmisja zabezpieczona hasłem,
- aktualizacja oprogramowania poprzez interfejs komunikacyjny.
- programowanie kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443.
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Obsługiwane standardy | MIFARE® Classic MIFARE® DESFire MIFARE® Ultralight C |
| Interfejs | RS232 |
| Zasięg odczytu | do 8cm* |
| Napięcie zasilania | 7 - 15V |
| Maks. pobór prądu | 120mA |
| Antena | Tak |
| LED | Nie |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Tak |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| Rozmiar (mm) | 79.5 x 79.5 x 12 |
| Rodzaj | Moduł RFID |
Microchip Technology uzyskał certyfikat IEC 62443-4-1 ML2 w zakresie systemów...
Firma Microchip Technology uzyskała certyfikat UL Solutions potwierdzający zgodność z normą IEC 62443-4-1 Maturity Level 2 (ML2) dla systemów...
WIZnet W55RP20 mikrokontroler z Ethernetem w jednym rozwiązaniu oferuje nowe...
Firma WIZnet zaprezentowała układ W55RP20, który integruje mikrokontroler z pełnym sprzętowym kontrolerem Ethernet. Rozwiązanie zostało...
700W zasilacz impulsowy AC-DC AQF700(C) firmy Arch Electronics do zastosowań...
Zasilacz impulsowy AC-DC ARCH AQF700(C) o mocy 700W zapewnia wysoką moc wyjściową w wyjątkowo kompaktowej obudowie - zaledwie 170 x 93 x 41 mm,...
Platforma Digi IX25 5G łączy LTE, 5G RedCap i 5G eMBB z czterema portami Ethernet,...
Digi International wiodący globalny dostawca produktów i usług łączności Internetu Rzeczy (IoT), zaprezentował Digi IX25 - przemysłową platformę...






























