Moduł RFID, 125kHz, UNIQUE, HID, HITAG, Q5, RS232TTL, SPI, I2C, 1-Wire, buzzer
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: CTU-D5N Oznaczenie Gamma: CTU-D5N
Moduł CTU-D5N jest czytnikiem kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin Unique, HITAG, Q5 i HID, działających na częstotliwości 125kHz.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- Obsługuje transpondery Unique, HID, HITAG, Q5, pracujące na częstotliwości 125kHz,
- Posiada wbudowaną antenę,
- Pamięć kart z wbudowanym sterownikiem rygla,
- Szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych,
- Wbudowany buzzer,
- Wbudowany przycisk konfiguracyjny/powrotu do ustawień fabrycznych,
- Konfigurowalne dwustanowe wejścia/wyjścia,
- Konfigurowanie zachowania buzzera, przekaźnika,
- Sterowanie dwustanowymi wyjściami,
- Odczytywanie dwustanowych wejść,
- Możliwość konfigurowania formatu wysyłanego numeru ID,
- Możliwość pracy w trybie odczytu wielu typów transponderów,
- Transmisja zabezpieczona hasłem,
- Aktualizacja oprogramowania poprzez interfejs komunikacyjny.
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Obsługiwane standardy | HID HITAG Q5 Unique |
| Interfejs | 1-Wire® I2C RS232 (TTL) SPI WIEGAND |
| Zasięg odczytu | HID do 7cm* HITAG do 12cm* Unique, Q5 do 11cm* |
| Napięcie zasilania | 5V |
| Maks. pobór prądu | 100mA |
| Antena | Tak |
| LED | Nie |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Nie |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| Rozmiar (mm) | 79.5 x 79.5 x 12 |
| Rodzaj | Moduł RFID |

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...

Avalue wprowadza na rynek 3,5-calowy mikromoduł ECM-PTL z procesorami...
Firma Avalue Technology Inc. wprowadza na rynek 3,5-calowy mikromoduł ECM-PTL nowej generacji, oparty na najnowszych...

Moduł satelitarny F100 Non-Terrestrial Network (NTN) firmy Mobiletek...
Moduł satelitarny F100 Non-Terrestrial Network (NTN) firmy Mobiletek pomyślnie przeszedł certyfikację Skylo,...


























