Moduł LTE Mobiletek L506E
Producent: Mobiletek Oznaczenie producenta: Mod. L506 Oznaczenie Gamma: L506E
Moduł L506E zamknięty został w bardzo małej obudowie o wymiarach 30,0 x 30,0 x 2,8 mm, posiadającej pady LCC. Jego kompaktowy rozmiar oraz pady LCC sprawiają, że jest on wygodnym rozwiązaniem do montażu w różnorodnych aplikacjach klienta.
Opis produktu:
Moduł L506E posiada rozbudowane interfejsy (USB, UART, PCM itp.) i obsługę funkcji (Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Linux, sterownik Androida), co sprawia, że model ten z powodzeniem może być szeroko stosowany do wielu rodzajów urządzeń.
Moduł L506E jest modelem obsługującym LTE, cechującym się niezawodnością działania. Zaprojektowany został na wiodącej platformie qualcomm MMC9x07. Moduł zapewnia transmisję danych na poziomie do 150 Mbps downlink i do 50Mbps uplink. L506E jest wielopasmowym modułem TDD-LTE / FDD - LTE / TD-SCDMA / WCDMA / CDMA. Jest też całkowicie zgodny z istniejącą siecią EDGE i GSM / GPRS.
Specyfikacja
| Obsługiwane zakresy | FDD LTE B1/B3/B7/B8/B20 UMTS B1/B8 GSM 900/1800 MHz |
| Komendy AT | 3GPP TS 27.007, ETSI TS 27.005 and enhanced AT Commands |
| Zakres napięcia | 3.4 ~ 4.2V (3.8V typowo) |
| Zakres temperatury pracy | -40~ +85℃ |
| Obudowa | LLC |
| Interfejsy | PCM, UART, SIM (3V/1.8V), IIC, GPIO, SPI, I2C, SDIO, ADC, USB2.0, RESET, NTELIGHT, POWER KEY |
| Wymiary (D x Sz x G) | 30 x 30 x 2.8 mm |
| Waga | 6 g |
| Certyfikacje | CCC/TA/CE/FCC/RoHS |

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...



























