Moduł 3G Mobiletek L306E
Producent: Mobiletek Oznaczenie producenta: Mod. L306 Oznaczenie Gamma: L306E
Moduł L306E posiada rozbudowane interfejsy (m.in. USB, UART, PCM) i obsługę funkcji (Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Linux, sterownik Androida), co sprawia, że jest on bardzo uniwersalny i z powodzeniem może być szeroko stosowany do wielu rodzajów urządzeń.
Opis produktu:
L306E jest modułem UMTS/HSPA+ z padami LCC. Obsługuje on standardy UMTS / HSDPA / HSUPA900 (850) / 2100 (1900). Jest także całkowicie zgodny z istniejącymi sieciami GSM / GPRS / EDGE. Moduł L306E zamknięty został w bardzo małej obudowie o wymiarach 30,0 x 30,0 x 2,65 mm. Tak małe gabaryty ułatwiają jego stosowanie w licznych aplikacjach.
Specyfikacja
| Obsługiwane zakresy | UMTS/HSPA+ 900/2100MHz GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz |
| Komendy AT | 3GPP TS 27.007, ETSI TS 27.005 and enhanced AT Commands |
| Zakres napięcia | 3.4 ~ 4.2V (3.8V typowo) |
| Zakres temperatury pracy | -40~ +85℃ |
| Obudowa | LLC |
| Interfejsy | PCM, UART, SIM, IIC, USB2.0 |
| Wymiary (D x Sz x G) | 30 x 30 x 2.65 mm |
| Waga | 5 g |
| Certyfikacje | CCC/TA/CE/FCC/RoHS |

HV-D3 3,3kV moduły zasilania w technologii mSiC® firmy Microchip...
Nowe moduły zasilania HV-D3 integrują tranzystory MOSFET mSiC® z węglika krzemu (SiC) o napięciu 3,3 kV oraz diody...

Budowanie wydajnych ścieżek danych: Nowe platformy ewaluacyjne firmy...
Najnowsze zestawy ewaluacyjne firmy Microchip Technology pomagają inżynierom wcześnie tworzyć prototypy ścieżek...

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...



























