Moduł GSM/GPRS Mobiletek L206 2G
Producent: Mobiletek Oznaczenie producenta: Mod. L206 Oznaczenie Gamma: L206
L206 zamknięty jest w cienkiej obudowie. Posiada szeroki zakres temperatury pracy, co wraz z jego pozostałymi właściwościami sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem do stosowania zarówno w aplikacjach przemysłowych, jak i urządzeniach domowych. Główne obszary zastosowania to systemy monitorowania floty, centralki alarmowe, POS oraz przesył danych z urządzeń pomiarowych, takich jak np. wodomierze.
Opis produktu:
Moduł L206 jest energooszczędnym, czterozakresowym modułem GSM/GPRS. Pady LCC sprawiają, że moduł można w łatwy sposób lutować na płytce w standardzie SMT. Polecany jest do aplikacji, w których chce się maksymalnie ograniczyć koszt produkcji. Moduł obsługuje wbudowany protokół TCP/IP.
Specyfikacja
| Obsługiwane zakresy | GSM 850/900/1800/1900 MHZ |
| Komendy AT | GSM 7.07, 7.05, and enhanced AT commands |
| Zakres napięcia | 3.4 ~ 4.2V (3.8V jest zalecane) |
| Zakres temperatury pracy | -40 ~ +85℃ |
| Obudowa | LLC |
| Interfejsy | PCM, 2x UART, I2C, ADC, GPIO, SIM (3V/1.8V) |
| Wymiary (D x Sz x G) | 15.8 x 17.6 x 2.3 mm |
| Waga | 1 g |
| Certyfikacje | CCC/TA/CE/FCC/ROHS |

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...



























