Czytnik RFID, 13.56MHz, MIF SLI DF, RS232 485, 1-Wire, CAN, naścienny, szary, na metal
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: MW-R8G Oznaczenie Gamma: MW-R8G
MW-R8G jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, ICODE® SLI, HID iCLASS (tylko CSN), działających na częstotliwości 13,56MHz. Czytnik przystosowany jest do pracy na powierzchniach metalowych.
Czytniki wyposażone są w interfejs RS232(TTL), RS485, 1-Wire®, WIEGAND, CAN2.0B, posiadają wbudowaną antenę, buzzer, przycisk dotykowy oraz programowalną diodę sygnalizacyjną LED RGB. Czytniki serii MW dysponują ponadto dwoma wejściami i jednym wyjściem dowolnego przeznaczenia. Czytnik w trybie interfejsu RS232/RS485 działa z protokołem transmisji OSDP v2 (najnowszy standard z szyfrowaniem transmisji danych, opisany szerzej w artykule), Modbus RTU oraz Netronix.
Opis produktu:
Czytnik MIFARE® DESFire, Plus, Ultralight C oraz Classic
Dzięki obsłudze transponderów MIFARE® standardu DESFire EV1, czytniki RFID MW, przystosowane są do pracy w systemach wymagających bezpiecznego poświadczenia tożsamości opartego na silnym szyfrowaniu kluczami DES oraz AES128, a dzięki kompatybilności wstecznej standardu DESFire są w stanie obsługiwać również aplikacje wykorzystujące technologię EV2 oraz najnowszą EV3.
Wsparcie dla OSDP
Open Supervised Device Protocol (OSDP) to standard komunikacji aplikacji kontroli dostępu, opracowany przez stowarzyszenie Security Industry Association (SIA), w celu poprawy współdziałania produktów kontroli dostępu i ich zabezpieczeń.
Wsparcie dla MODBUS RTU
Czytniki Netronix RFID obsługują protokół komunikacyjny MODBUS RTU. Ten niezwykle popularny i powszechny protokół komunikacyjny opracowany został pierwotnie przez firmę Modicon w 1979 roku, później przejętej przez Schneider Automation. MODBUS jest powszechnie stosowany w wielu aplikacjach automatyki przemysłowej, a od 2004 roku stał się darmowym i otwartym protokołem, stale zyskującym na popularności m.in. dzięki prostocie i elastyczności swojej architektury.
Estetyczne wzornictwo, łatwy montaż i utrzymanie
Niewielkich rozmiarów, minimalistycznie zaprojektowana obudowa czytników zbliżeniowych RFID serii MW, dostępna w dwóch neutralnych kolorach, dopasuje się z powodzeniem do estetycznych wymagań każdego pomieszczenia.
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Obsługiwane standardy | ICODE® SLI MIFARE® Classic MIFARE® DESFire MIFARE® Plus MIFARE® Ultralight C iCLASS (tylko CSN) |
| Interfejs | 1-Wire® CAN 2.0B RS232 (TTL) RS485 WIEGAND |
| Protokół | Modbus RTU Netronix OSDP |
| Zasięg odczytu | do 5cm* |
| Praca "na metalu" | Tak |
| Napięcie zasilania | 8 - 24V |
| Maks. pobór prądu | 120mA (śr. 25mA) |
| Antena | Tak |
| LED | Tak - RGB |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Nie |
| Temperatura pracy | -20°C do +50°C |
| Rozmiar (mm) | 83 x 44 x 14 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |
| Stopień ochrony IP | IP54 |

HV-D3 3,3kV moduły zasilania w technologii mSiC® firmy Microchip...
Nowe moduły zasilania HV-D3 integrują tranzystory MOSFET mSiC® z węglika krzemu (SiC) o napięciu 3,3 kV oraz diody...

Budowanie wydajnych ścieżek danych: Nowe platformy ewaluacyjne firmy...
Najnowsze zestawy ewaluacyjne firmy Microchip Technology pomagają inżynierom wcześnie tworzyć prototypy ścieżek...

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...


























