Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, 1-Wire, szary
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: MW-UDG Oznaczenie Gamma: MW-UDG
MW-UDG jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID Unique (EM Microelectronic - P4150), działających na częstotliwości 125kHz, wyposażonym w interfejs 1-Wire® (emulacja Dallas DS1990).
Opis produktu:
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Obsługiwane standardy | Unique (P4150) |
| Interfejs | 1-Wire® |
| Zasięg odczytu | do 6cm* |
| Napięcie zasilania | 7 - 25V |
| Maks. pobór prądu | 120mA (śr. 25mA) |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Nie |
| Rozmiar (mm) | 83 x 44 x 14 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |
| Stopień ochrony IP | IP54 |

HV-D3 3,3kV moduły zasilania w technologii mSiC® firmy Microchip...
Nowe moduły zasilania HV-D3 integrują tranzystory MOSFET mSiC® z węglika krzemu (SiC) o napięciu 3,3 kV oraz diody...

Budowanie wydajnych ścieżek danych: Nowe platformy ewaluacyjne firmy...
Najnowsze zestawy ewaluacyjne firmy Microchip Technology pomagają inżynierom wcześnie tworzyć prototypy ścieżek...

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...


























