Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, HID, HITAG, Q5, RS232, RS485, 1-Wire, naścienny, czarny
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: MW-D7B Oznaczenie Gamma: MW-D7B
MW-D7B jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin Unique, HITAG, Q5 i HID, działających na częstotliwości 125kHz. Czytniki wyposażone są w interfejs RS232, RS485, 1-Wire, WIEGAND, posiadają wbudowaną antenę, buzzer, przycisk dotykowy oraz programowalną diodę sygnalizacyjną LED RGB. Czytniki serii MW dysponują ponadto dwoma wejściami i jednym wyjściem dowolnego przeznaczenia.
Opis produktu:
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Obsługiwane standardy | HID HITAG Q5 Unique |
| Interfejs | 1-Wire® RS232 RS485 WIEGAND |
| Protokół | Modbus RTU Netronix |
| Zasięg odczytu | do 8cm* |
| Napięcie zasilania | 7 - 15V |
| Maks. pobór prądu | 120mA (śr. 25mA) |
| Antena | Tak |
| LED | Tak - RGB |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Nie |
| Rozmiar (mm) | 83 x 44 x 14 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |
| Stopień ochrony IP | IP54 |

Skyworks Si82Ax izolowany sterownik bramki 1A dla MOSFET i IGBT
Rodzina urządzeń Skyworks SI82Ax stanowi kompleksowe rozwiązanie w tym zakresie. Obejmuje zarówno jednokanałowe...

Wymiana czujników Halla na czujniki TMR - jak i dlaczego?
Czujniki oparte na efekcie tunelowej magnetorezystancji (TMR) serii RedRock firmy Coto Technology stanowią doskonałą...

Niezawodne zasilanie pomocnicze dla infrastruktury inteligentnych sieci...
Wraz z przyspieszeniem globalnego wdrażania inteligentnych sieci energetycznych, inteligentne liczniki energii...



























