Czytnik RFID, 13.56MHz, MIFARE, ICODE SLI, RS485, OSDP, naścienny, czarny
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: MW-R4B Oznaczenie Gamma: MW-R4B
MW-R4B jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, ICODE® SLI, HID iCLASS (tylko CSN), działających na częstotliwości 13,56MHz.
Czytniki wyposażone są w interfejs RS485, posiadają wbudowaną antenę, buzzer, przycisk dotykowy oraz programowalną diodę sygnalizacyjną LED RGB. Czytniki serii MW dysponują ponadto dwoma wejściami i jednym wyjściem dowolnego przeznaczenia. Czytnik działa z protokołem transmisji OSDP v2, Modbus RTU oraz Netronix.
Czytniki MW-R4 występują w dwóch wariantach kolorystycznych:
- MW-R4G - szarym
- MW-R4B - czarnym
Opis produktu:
Czytnik MIFARE® DESFire, Plus, Ultralight C oraz Classic
Dzięki obsłudze transponderów MIFARE® standardu DESFire EV1, czytniki RFID MW, przystosowane są do pracy w systemach wymagających bezpiecznego poświadczenia tożsamości opartego na silnym szyfrowaniu kluczami DES oraz AES128, a dzięki kompatybilności wstecznej standardu DESFire są w stanie obsługiwać również aplikacje wykorzystujące technologię EV2 oraz najnowszą EV3.
Wsparcie dla MODBUS RTU
Czytniki Netronix RFID obsługują protokół komunikacyjny MODBUS RTU. Ten niezwykle popularny i powszechny protokół komunikacyjny opracowany został pierwotnie przez firmę Modicon w 1979 roku, później przejętej przez Schneider Automation. MODBUS jest powszechnie stosowany w wielu aplikacjach automatyki przemysłowej, a od 2004 roku stał się darmowym i otwartym protokołem, stale zyskującym na popularności m.in. dzięki prostocie i elastyczności swojej architektury.
Estetyczne wzornictwo, łatwy montaż i utrzymanie
Niewielkich rozmiarów, minimalistycznie zaprojektowana obudowa czytników zbliżeniowych RFID serii MW, dostępna w dwóch neutralnych kolorach, dopasuje się z powodzeniem do estetycznych wymagań każdego pomieszczenia.
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Obsługiwane standardy | ICODE® SLI MIFARE® Classic MIFARE® DESFire MIFARE® Plus MIFARE® Ultralight C iCLASS (tylko CSN) |
| Interfejs | RS485 |
| Protokół | OSDP v2 Modbus RTU Netronix |
| Zasięg odczytu | do 8cm* |
| Napięcie zasilania | 8 - 15V |
| Maks. pobór prądu | 120mA (śr. 25mA) |
| Antena | Tak |
| LED | Tak - RGB |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Nie |
| Rozmiar (mm) | 83 x 44 x 14 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |
| Stopień ochrony IP | IP54 |

Bezpieczna, inteligentna platforma All in One w systemie modułowym SOM...
Digi ConnectCore 95, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, to wydajna bezprzewodowa platforma systemowa...

Microchip Technology zwiększa moce produkcyjne maserów wodorowych, aby...
Firma Microchip Technology ogłosiła dziś otwarcie nowego zakładu w Tuscaloosa w Alabamie, który skoncentruje się na...

Microchip Technology rozszerza rodzinę kontrolerów Root of Trust i...
Microchip Technology rozszerza swoją ofertę urządzeń Trust Shield, gotowych do obsługi PQC, o kontroler platformy...


























