Xpedition system design. Zapewnia najwyższą produktywność, jakość i innowacyjność. Xpedition jest dedykowane do organizacji, które muszą uwzględnić w procesie projektowania i wdrażania nowych produktów złożoność organizacyjną.

Xpedition system design

Zapewnia najwyższą produktywność, jakość i innowacyjność. Xpedition jest dedykowane do organizacji, które muszą uwzględnić w procesie projektowania i wdrażania nowych produktów złożoność organizacyjną.

Xpedition to jedyny taki system do projektowania pcb, gdzie dysponujemy potwierdzonymi wynikami dotyczącymi skracania cyklu projektowania oraz podnoszenia produktywność zespołów w ramach systemu obejmującego wszystkie etapy od definiowania założeń po produkcję. System oferuje:

 • Zoptymalizowaną integrację procesów dzięki rozwiązaniu typu "end-to-end",
 • Redukcję czasu projektowania oraz wyższą produktywność zespołów za pomocą " front to back concurrency", poziomej współpracy ECAD/MCAD, integracji z systemami PLM,
 • Multidyscyplinarną współpracę - RF, FPGA, termika, okablowanie,
 • Maksymalną produktywność zespołów poprzez wsparcie do automatyzacji procesów związanych z edycją layoutu,
 • Najkrótszy z możliwych czas osiągnięcia niezawodności projektu poprzez wirtualizację procesu prototypowania włącznie z 3D,
 • Najkrótszy z możliwych czas wdrożenia do produkcji poprzez wirtualizację procesów związanych z NPI,
 • Systemowe projektowanie układów Multi-Board.

Oferta Xpedition

Multi-Discipline Systems Engineering

Xpedition deliveres integration, collaboration, and co-design systemc between IC packaging, multi-board, RF, harness, FPGA, and MCAD to ensurethe flexibility and intuitive technologies you need.

Concurrent Design

Xpedition supports multi-user, multi site tool, and flow-based concurrent engineering throughout the product decelopment process, dramatically reducing design cycles and improving product quality.

Process Automation

Xpedition combines ease-of-use highly automated funcionality to offer PCB designers industry-leading advanced technologies to create today's most complex designs.

Design Data Integrity

Xpedition engineering data management facilitates creation and management of engineering component library, and design data to ensure quality, integrity, and security throughout product development.

Design Verification

Xpedition verification during design ensures zero-spin products. Optimize products for performance and manufacturability, ensuring product quality, and reducing design errors and rework.

Aktualności

 • Biblioteka szkoleń online dla Xpedition - darmowe 30-dniowe testowanie

  Biblioteka oferuje kompletny zestaw multimedialnych cyklów szkoleniowych w zakresie: edycji schematów, definicji reguł, edycji layoutu, tworzenia i zarządzenia bibliotekami. 30 dniowe korzystanie jest bezpłatne. Więcej

 • Co nowego w Xpedition VX.2.10

  Przede wszystkim w zakresie ulepszeń uwzględniono rosnącą złożoność współczesnych projektów całych systemów, kładąc nacisk zarówno na łatwość obsługi, jak i produktywnośc w wymiarze zespołowym. Zapoznaj się ze szczegółami. Więcej

 • Darmowy VisECAD PCB Viewer

  Pobierz darmową 12-miesięczną wersję visECAD PCB Viewer wspierającą zarówno PADS jak i Xpedition. Więcej

 • Darmowy viewer layoutu dla Xpedition

  Umożliwia przeglądanie i udostępnianie layoutu wykonanego za pomocą Xpedition, jak i synchronizowanie go w stosunku do schematu w Xpedition. Dostępy jest w wersji dla systemu: Windows jak i Linux

 • Xpedition Resource Library

  Zapoznaj się z bogatą biblioteką zasobów poświęconych Xpedition, która zawiera: zrejestrowane webinary, biblioteki szkoleń, White Papers i inne. Więcej

Wydarzenia

 • Prezentacja online: Project Integration Discussion Panel

  Prezentacja będzie miała postać dyskusji panelowej na temat "Project Integration" odnośnie Xpedition Enterprise oraz PADS Professioanl. "Project Integration" to proces, który kontroluje jak dane są przekazywane pomiędzy edytorem schematów a edytorem layoutu. Będzie też możliwość zadać i wysłuchać odpowiedzi na pytania. Jest też możliwść zadania pytania przed prezentacją podczas rejestracji. Prezentacja odbędzie się 25.01.2022r. Szczegóły oraz rejestracja na stronie:

  Więcej

 • Prezentacja online: Recommended Process to Migrate EDM Servers - More Tips & Tricks

  Prezentacja jest kontynuacją prrezentacji o tym samym tytule, która miała miejszce w roku 2020. Ta sesja zawiera nowy materiał dotyczący aktualnej wersji VX.2.10, w tym nowe kroki ułatwiające kwalifikację nowego środowiska serwera EDM oraz kilka sugerowanych w nim zmian. Prezentacja odbędzie sie 26.01.2022. Szczegóły i rejestracja na stronie:

  Więcej

Potrzebujesz więcej informacji na temat Xpedition? Napisz do nas.