Xpedition system design. Zapewnia najwyższą produktywność, jakość i innowacyjność. Xpedition jest dedykowane do organizacji, które muszą uwzględnić w procesie projektowania i wdrażania nowych produktów złożoność organizacyjną.

Xpedition system design

Zapewnia najwyższą produktywność, jakość i innowacyjność. Xpedition jest dedykowane do organizacji, które muszą uwzględnić w procesie projektowania i wdrażania nowych produktów złożoność organizacyjną.

Xpedition to jedyny taki system do projektowania pcb, gdzie dysponujemy potwierdzonymi wynikami dotyczącymi skracania cyklu projektowania oraz podnoszenia produktywność zespołów w ramach systemu obejmującego wszystkie etapy od definiowania założeń po produkcję. System oferuje:

 • Zoptymalizowaną integrację procesów dzięki rozwiązaniu typu "end-to-end",
 • Redukcję czasu projektowania oraz wyższą produktywność zespołów za pomocą " front to back concurrency", poziomej współpracy ECAD/MCAD, integracji z systemami PLM,
 • Multidyscyplinarną współpracę - RF, FPGA, termika, okablowanie,
 • Maksymalną produktywność zespołów poprzez wsparcie do automatyzacji procesów związanych z edycją layoutu,
 • Najkrótszy z możliwych czas osiągnięcia niezawodności projektu poprzez wirtualizację procesu prototypowania włącznie z 3D,
 • Najkrótszy z możliwych czas wdrożenia do produkcji poprzez wirtualizację procesów związanych z NPI,
 • Systemowe projektowanie układów Multi-Board.

Oferta Xpedition

Multi-Discipline Systems Engineering

Xpedition deliveres integration, collaboration, and co-design systemc between IC packaging, multi-board, RF, harness, FPGA, and MCAD to ensurethe flexibility and intuitive technologies you need.

Concurrent Design

Xpedition supports multi-user, multi site tool, and flow-based concurrent engineering throughout the product decelopment process, dramatically reducing design cycles and improving product quality.

Process Automation

Xpedition combines ease-of-use highly automated funcionality to offer PCB designers industry-leading advanced technologies to create today's most complex designs.

Design Data Integrity

Xpedition engineering data management facilitates creation and management of engineering component library, and design data to ensure quality, integrity, and security throughout product development.

Design Verification

Xpedition verification during design ensures zero-spin products. Optimize products for performance and manufacturability, ensuring product quality, and reducing design errors and rework.

Aktualności

 • Co nowego w Xpedition VX.2.11

  Najnowsze wydanie Xpeddition odpowiada szczególnie na rosnącą złożoność współczesnych proektów oraz całych systemów, kładąc nacisk zarówno na łatwość obsługi jak i na ciągłe zwiększanie produktywności zespołów. Dowiedz się więcej: Więcej

 • Darmowy VisECAD PCB Viewer

  Pobierz darmową 12-miesięczną wersję visECAD PCB Viewer wspierającą zarówno PADS jak i Xpedition. Więcej

 • Darmowy viewer layoutu dla Xpedition

  Umożliwia przeglądanie i udostępnianie layoutu wykonanego za pomocą Xpedition, jak i synchronizowanie go w stosunku do schematu w Xpedition. Dostępy jest w wersji dla systemu: Windows jak i Linux

 • Xpedition Resource Library

  Zapoznaj się z bogatą biblioteką zasobów poświęconych Xpedition, która zawiera: zrejestrowane webinary, biblioteki szkoleń, White Papers i inne. Więcej

Wydarzenia

 • Prezentacja online: EDM Design: EDM Design Enhanced Output Generation

  Począwszy od wersji oprogramowania VX.2.10 Data Management automation wprowadza nowy tryb "For outputs generation". Wykorzystując ten tryb, skrypt może wyodrębnić projekt z EDM, wygenerować pliki wyjściowe takie jak PDF i ODB++ i zaewidencjonować dane wyjściowe bez aktualizacji wersji projektu. Pozwala to użytkownikom na generowanie danych wyjściowych bez ryzyka przypadkowych zmian w projekcie.

  Prezentacja odbędzie się 27.07.2022r. Więcej szczegółów i rejestracja na stronie:

  Więcej

 • Prezentacja online: Setting up Concurrent Design

  Podczas tej prezentacji nie tylko zostanie wyjaśnione jak jednoczesne projektowanie działa i jak jest skonfigurowane, ale także zostaną przedyskutowane kwestie sieciowe związane z pracą w zdalnych środowiskach.

  Prezentacja odbędzie się 28.07.2022r. Więcej szczegółów i rejestracja na stronie:

  Więcej

Potrzebujesz więcej informacji na temat Xpedition? Napisz do nas.