Xpedition system design. Zapewnia najwyższą produktywność, jakość i innowacyjność. Xpedition jest dedykowane do organizacji, które muszą uwzględnić w procesie projektowania i wdrażania nowych produktów złożoność organizacyjną.

Xpedition system design

Zapewnia najwyższą produktywność, jakość i innowacyjność. Xpedition jest dedykowane do organizacji, które muszą uwzględnić w procesie projektowania i wdrażania nowych produktów złożoność organizacyjną.

Xpedition to jedyny taki system do projektowania pcb, gdzie dysponujemy potwierdzonymi wynikami dotyczącymi skracania cyklu projektowania oraz podnoszenia produktywność zespołów w ramach systemu obejmującego wszystkie etapy od definiowania założeń po produkcję. System oferuje:

 • Zoptymalizowaną integrację procesów dzięki rozwiązaniu typu "end-to-end",
 • Redukcję czasu projektowania oraz wyższą produktywność zespołów za pomocą " front to back concurrency", poziomej współpracy ECAD/MCAD, integracji z systemami PLM,
 • Multidyscyplinarną współpracę - RF, FPGA, termika, okablowanie,
 • Maksymalną produktywność zespołów poprzez wsparcie do automatyzacji procesów związanych z edycją layoutu,
 • Najkrótszy z możliwych czas osiągnięcia niezawodności projektu poprzez wirtualizację procesu prototypowania włącznie z 3D,
 • Najkrótszy z możliwych czas wdrożenia do produkcji poprzez wirtualizację procesów związanych z NPI,
 • Systemowe projektowanie układów Multi-Board.

Oferta Xpedition

Multi-Discipline Systems Engineering

Xpedition deliveres integration, collaboration, and co-design systemc between IC packaging, multi-board, RF, harness, FPGA, and MCAD to ensurethe flexibility and intuitive technologies you need.

Concurrent Design

Xpedition supports multi-user, multi site tool, and flow-based concurrent engineering throughout the product decelopment process, dramatically reducing design cycles and improving product quality.

Process Automation

Xpedition combines ease-of-use highly automated funcionality to offer PCB designers industry-leading advanced technologies to create today's most complex designs.

Design Data Integrity

Xpedition engineering data management facilitates creation and management of engineering component library, and design data to ensure quality, integrity, and security throughout product development.

Design Verification

Xpedition verification during design ensures zero-spin products. Optimize products for performance and manufacturability, ensuring product quality, and reducing design errors and rework.

Aktualności

 • Co nowego w Xpedition VX.2.13

  Aktualne wydanie zawiera szere ulepszeń w zakresie trzech kluczowych obszarów: layout, zarządzanie danymi oraz weryfikacja. Więcej

 • Darmowy VisECAD PCB Viewer

  Pobierz darmową 12-miesięczną wersję visECAD PCB Viewer wspierającą zarówno PADS jak i Xpedition. Więcej

 • Darmowy viewer layoutu dla Xpedition

  Umożliwia przeglądanie i udostępnianie layoutu wykonanego za pomocą Xpedition, jak i synchronizowanie go w stosunku do schematu w Xpedition. Dostępy jest w wersji dla systemu: Windows jak i Linux

 • Xpedition Resource Library

  Zapoznaj się z bogatą biblioteką zasobów poświęconych Xpedition, która zawiera: zrejestrowane webinary, biblioteki szkoleń, White Papers i inne. Więcej

Wydarzenia

 • Prezentacja online: Troubleshooting Interconnect Issues in Designer

  Narzędzia Quick ConnectionView oraz Trace Connection są nieocenione pzy rozwiązywaniu problemów z połączeniami w Xpedition i PADS Professional Designer. Jeśli twój projekt posiada jakieś "single pin nets" i nie jesteś pewien czy je podłączyłeś, Trace Connection pomoże je skutecznie zidentyikować. Jeśli chcesz szybko sprawdzić stan swoich połączeń wykorzystaj Quick Connection View. Dowolnie skonfigurowana lista połączeń pozwoli na wizualną szybką kontrolę. Podczas prezentacji główny nacisk zostanie położony na ustawienia i wyniki jakie one generują pod kątem rozwiązywania realnych problemów.

  Wydarzenie odbędzie się 14.06.2023r. Szczegóły i rejestracja na stronie:

  Więcej

 • Prezentacja online: Remodeling the Library tab in the Xpedition EDM Library Cockpit

  Prezentacja w sposób szczegółowy pokaże jak powiększyć liczbę danych prezentowanych w zakładce poświęconej obiektom towarzyszących komponentom w bibliotece. Na zakończenie odbędzie się sesja Q&A z ekspertami Xpedition EDM, którzy będą odpowiadać "na żywo" na pytania uczestników.

  Prezentacja odbędzie się 21.06.2023r. Szczegóły i rejestracja na stronie:

  Więcej

Potrzebujesz więcej informacji na temat Xpedition? Napisz do nas.