Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, HID, HITAG2, Q5, RS232, 1-Wire, 6 żył, Molex, 2 LED, buzzer
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: PLA-D6L Oznaczenie Gamma: PLA-D6L
PLA-D6L jest czytnikiem kart zbliżeniowych RFID z rodzin Unique (EM4102), HITAG1/S, HITAG2, HID ISOProx®II oraz Q5 działających na częstotliwości 125kHz.
Opis produktu:
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Obsługiwane standardy | HID ISOProx®II HITAG 1 HITAG 2 HITAG S Q5 Unique (EM4102) |
| Interfejs | 1-Wire® RS232 UART TTL WIEGAND |
| Zasięg odczytu | do 8cm* |
| Śr. pobór prądu | do 5mA (dla 1-WIRE, Wiegand) do 12mA (dla interfejsów szeregowych) |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Nie |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| Rozmiar (mm) | 54 x 85 x 7 |
| Długość kabla | 1m |
| Złącze | 2x3-pin męskie typu Molex MicroFit3.0 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |
| Zgodność z E-mark | Tak* |

Skyworks Si82Ax izolowany sterownik bramki 1A dla MOSFET i IGBT
Rodzina urządzeń Skyworks SI82Ax stanowi kompleksowe rozwiązanie w tym zakresie. Obejmuje zarówno jednokanałowe...

Wymiana czujników Halla na czujniki TMR - jak i dlaczego?
Czujniki oparte na efekcie tunelowej magnetorezystancji (TMR) serii RedRock firmy Coto Technology stanowią doskonałą...

Niezawodne zasilanie pomocnicze dla infrastruktury inteligentnych sieci...
Wraz z przyspieszeniem globalnego wdrażania inteligentnych sieci energetycznych, inteligentne liczniki energii...


























