Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, HITAG2, 1-Wire, złącze Molex, buzzer
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: PLA-2DK Oznaczenie Gamma: PLA-2DK
PLA-2DK jest czytnikiem kart zbliżeniowych RFID z rodzin Unique oraz HITAG2, działających na częstotliwości 125kHz. Czytnik wyposażony jest w interfejs 1-Wire (emulacja Dallas DS1990) z przewodem o długości 1m zakończonym męską wtyczką 2x3-pin typu Molex MicroFit3.0. Czytnik posiada wbudowaną antenę oraz diodę sygnalizacyjną LED.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- obsługuje transpondery RFID typu Unique oraz HITAG2 pracujące w częstotliwości 125kHz,
- interfejs 1-Wire (emulacja DS1990),
- szeroki zakres wejściowego napięcia zasilania,
- wbudowana antena oraz dioda sygnalizacyjna LED,
- niskie zużycie energii,
- pełny odczyt danych oraz UID,
- konfiguracja za pomocą specjalnej karty,
- kompaktowa, płaska obudowa.
Specyfikacja
| Obsługiwane standardy | Unique, HITAG2 |
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Zasięg odczytu | do 8cm w zależności od transpondera |
| Interfejs | 1-Wire (emulacja DS1990) |
| Przekaźnik | Nie |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Nie |
| Złącze | 2x3-pin męskie typu Molex MicroFit3.0 |
| Długość kabla | 1m |
| Napięcie zasilania | 7 - 32V |
| Maks. pobór prądu | 10mA |
| Temperautra pracy | -20°C do +65°C |
| Rozmiar (mm) | 54 x 85 x 7 |

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...



























