Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, HID, HITAG, Q5, 1-Wire, złącze Molex
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: PLA-UDK Oznaczenie Gamma: PLA-UDK
PLA-UDK jest czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID rodziny Unique, działających na częstotliwości 125kHz. Czytnik wyposażony jest w interfejs 1-Wire (emulacja Dallas DS1990) z przewodem o długości 1m zakończonym męską wtyczką 2x3-pin typu Molex MicroFit3.0. Czytnik posiada wbudowaną antenę oraz diodę sygnalizacyjną LED.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- obsługuje transpondery RFID typu Unique pracujące w częstotliwości 125kHz,
- interfejs 1-Wire (emulacja DS1990),
- szeroki zakres wejściowego napięcia zasilania,
- wbudowana antena oraz dioda sygnalizacyjna LED,
- niskie zużycie energii,
- pełny odczyt danych oraz UID,
- konfiguracja za pomocą specjalnej karty,
- kompaktowa, płaska obudowa.
Specyfikacja
| Obsługiwane standardy | Unique |
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Zasięg odczytu | do 6cm w zależności od transpondera |
| Interfejs | 1-Wire (emulacja DS1990) |
| Przekaźnik | Nie |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Nie |
| Złącze | 2x3-pin męskie typu Molex MicroFit3.0 |
| Długość kabla | 1m |
| Napięcie zasilania | 7 - 32V |
| Maks. pobór prądu | 10mA |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| Rozmiar (mm) | 54 x 85 x 7 |

Sieciowe koncentratory USB Digi AnywhereUSB Plus zapewniają bezpieczne...
Sieciowe koncentratory USB Digi AnywhereUSB Plus zapewniają połączenie umożliwiające szybkie wdrażanie,...

Nowy moduł synchronizacji MD-990-0011-B firmy Microchip Technology...
Firma Microchip Technology wprowadza na rynek rodziny modułów synchronizacji czasowej MD-990-0011-B, które zapewniają...

Digi ConnectCore 95 SMARC wysokowydajne bezprzewodowe rozwiązanie SOM...
Digi ConnectCore 95 SMARC, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, jest wysokowydajną bezprzewodową platformą...



























