Moduł RFID, 13.56MHz, MIFARE Plus, Ultralight C, DESFire, ICODE SLI, RS232TTL, THT
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: MM-R5 Oznaczenie Gamma: MM-R5
Moduł MM-R5 jest czytnikiem kart zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, ICODE SLI, iCLASS (tylko CSN), działających na częstotliwości 13,56MHz. Posiadają również funkcjonalność programowania kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443. Moduły posiadają interfejs RS232 z poziomami napięć zgodnymi z TTL.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- Obsługuje transpondery: MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, ICODE SLI, iCLASS (tylko CSN),
- Programowanie kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443,
- Interfejs RS-232-TTL,
- Adresowalność na szynie RS-XXX,
- Konfigurowanie dwustanowych portów wyjść/wejść,
- Sterowanie dwustanowymi wyjściami,
- Odczytywanie dwustanowych wejść,
- Możliwość pełnego dostępu do wszystkich sektorów kart Mifare na poziomie odczytu i zapisu,
- Zestaw komend dla pełnej obsługi MIFARE® Desfire, MIFARE® Plus,
- Konfiguracja modułu zabezpieczona hasłem,
- Wbudowany bootloader.
Specyfikacja
| Obsługiwane standardy | MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, ICODE SLI, iCLASS (tylko CSN) |
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Zasięg odczytu | od 5 do 10cm w zależności od transpondera |
| Interfejs | RS232 (TTL) |
| Przekaźnik | Nie |
| Antena | Nie |
| LED | Nie |
| Buzzer | Nie |
| Napięcie zasilania | 4,5V - 5,5V |
| Maks. pobór prądu | 55mA |
| Rozmiar (mm) | 25.5 x 31.5 x 12 |

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...



























