Moduł RFID, 13.56MHz, MIFARE Classic, Plus, RS232TTL, SPI, I2C, WIEGAND, 1-Wire, SMD
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: NANO-MS Oznaczenie Gamma: NANO-MS
Moduł NANO-MS jest miniaturowym czytnikiem kart zbliżeniowych RFID rodziny MIFARE® Classic, Ultralight, DESFire*, Plus**, pracujących na częstotliwości 13,56MHz.
Moduł posiada funkcjonalność programowania kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443. Dodatkowo dysponuje interfejsem RS232 (TTL) z wyjściem sterującym linii RS485, z adresowalnością na szynie danych w trybie RS485, I2C, SPI, 1-Wire®, WIEGAND.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- obsługuje transpondery RFID rodziny MIFARE® pracujące na częstotliwości 13,56MHz,
- szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych,
- miniaturowy rozmiar,
- wyjście antykolizyjne dla wielu modułów pracujących w bliskiej odległości,
- niski pobór prądu oraz tryb uśpienia (max.1µA, typowo 0,3µA),
- 5 konfigurowalnych wejść/wyjść,
- sterowanie dwustanowymi wyjściami,
- odczytywanie dwustanowych wejść,
- wykonywanie komend zabezpieczone hasłem,
- aktualizacja oprogramowania poprzez interfejs RS-232 przy użyciu programu NEFIR,
- programowanie kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443.
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Obsługiwane standardy | MIFARE® Classic MIFARE® Plus MIFARE® Ultralight |
| Interfejs | 1-Wire® I2C RS232 (TTL) RS485 SPI WIEGAND |
| Zasięg odczytu | MIFARE® Classic - 6cm, MIFARE® Plus - 4cm |
| Napięcie zasilania | 3,3V ±10% |
| Maks. pobór prądu | w trybie „autoreader” - 35mA, podczas wyłączonego pola -16,52mA, podczas włączonego pola do 70mA - zależnie od zastosowanej anteny w trybie uśpienia - do 1µA |
| Antena | Nie |
| LED | Nie |
| Buzzer | Nie |
| Przekaźnik | Nie |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Rozmiar (mm) | 17.5 x 17.5 x 3 |
| Rodzaj | Moduł RFID |

Bezpieczna, inteligentna platforma All in One w systemie modułowym SOM...
Digi ConnectCore 95, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, to wydajna bezprzewodowa platforma systemowa...

Microchip Technology zwiększa moce produkcyjne maserów wodorowych, aby...
Firma Microchip Technology ogłosiła dziś otwarcie nowego zakładu w Tuscaloosa w Alabamie, który skoncentruje się na...

Microchip Technology rozszerza rodzinę kontrolerów Root of Trust i...
Microchip Technology rozszerza swoją ofertę urządzeń Trust Shield, gotowych do obsługi PQC, o kontroler platformy...


























