Moduł RFID, 13.56MHz, MIFARE, RS232TTL, SPI, WIEGAND, 1-Wire, SMD
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: NANO-RS Oznaczenie Gamma: NANO-RS
Moduł NANO-RS jest miniaturowym czytnikiem kart zbliżeniowych RFID rodziny MIFARE® Classic, Ultralight, DESFire, Plus, ICODE® SLI pracujących na częstotliwości 13,56MHz.
Moduł posiada funkcjonalność programowania kart i tagów zgodnych ze standardem ISO/IEC14443A/B oraz ISO15693 w tym NFC. Dodatkowo dysponuje interfejsem RS232 (TTL) z wyjściem sterującym linii RS485, z adresowalnością na szynie danych w trybie RS485, SPI, 1-Wire®, WIEGAND.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- Szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych,
- Pełne wsparcie dla transponderów MIFARE Plus, oraz MIFARE DESFire,
- Obsługa transponderów ICODE® SLI,
- Kompatybilny z aplikacją CardIDCoder – możliwość automatycznego odczytu danych zapisanych w szyfrowanych sektorach transponderów,
- Kompatybilność z aplikacją NFC_ID,
- Wsparcie protokołu ISO/IEC 14443-4 oraz standardów ISO/IEC14443A/B, ISO15693,
- Ultraminiaturowy rozmiar,
- Wyjście antykolizyjne dla wielu modułów pracujących w bliskiej odległości,
- Niski pobór prądu oraz tryb uśpienia,
- 5 konfigurowalnych wejść/wyjść GPIO,
- Aktualizacja oprogramowania poprzez interfejs RS232 przy użyciu programu NEFIR,
- Programowanie kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443.
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Obsługiwane standardy | ICODE® SLI MIFARE® Classic MIFARE® DESFire MIFARE® Plus MIFARE® Ultralight |
| Interfejs | 1-Wire® RS232 (TTL) RS485 SPI WIEGAND |
| Zasięg odczytu | MIFARE® Classic - 6cm, MIFARE® Plus - 4cm |
| Napięcie zasilania | 3,3V ±10% |
| Antena | Nie |
| LED | Nie |
| Buzzer | Nie |
| Przekaźnik | Nie |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Rozmiar (mm) | 17.5 x 17.5 x 3 |
| Rodzaj | Moduł RFID |

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...


























