Czytnik RFID, 13.56MHz, MIFARE, 1-Wire, naścienny
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: UW-MDN Oznaczenie Gamma: UW-MDN
UW-MDN jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® (ISO14443-3), działających na częstotliwości 13,56MHz, wyposażonym w interfejs 1-Wire (emulacja Dallas DS1990). Posiada m.in. wbudowaną antenę, buzzer, przekaźnik oraz dwie diody sygnalizacyjne.
Opis produktu:
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Obsługiwane standardy | MIFARE® (ISO14443-3) |
| Interfejs | 1-Wire® |
| Zasięg odczytu | do 6cm* |
| Napięcie zasilania | 7 - 16V |
| Maks. pobór prądu | 100mA |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Nie |
| Rozmiar (mm) | 82 x 82 x 22 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...


























