Czytnik RFID, 13.56MHz, MIFARE, RS485, MODBUS, przekaźnik, naścienny
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: UW-M4RM Oznaczenie Gamma: UW-M4RM
UW-M4RM jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic, Ultralight, DESFire, działających na częstotliwości 13,56MHz, wyposażonym w interfejs RS485 z protokołem MODBUS RTU. Posiada m.in. wbudowaną antenę, buzzer, przekaźnik oraz dwie diody sygnalizacyjne.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- Wbudowana antena, przekaźnik oraz buzzer,
- Wbudowany przycisk na ściance czołowej oraz dioda sygnalizacyjna LED,
- Wbudowany przycisk powrotu do ustawień fabrycznych,
- Wbudowany tamper wraz ze sprężyną,
- Pin synchronizujący czytniki pracujące blisko siebie,
- Konfigurowanie dwustanowych wejść/wyjść,
- Konfigurowanie zachowania buzzera, przekaźnika i LEDów,
- Sterowanie dwustanowymi wyjściami,
- Odczytywanie dwustanowych wejść.
- Programowanie kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443.
Specyfikacja
| Obsługiwane standardy | MIFARE® Classic, Ultralight, DESFire |
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Zasięg odczytu | do 7cm w zależności od transpondera |
| Interfejs | RS-485, protokół MODBUS RTU |
| Przekaźnik | Tak |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Tak |
| Napięcie zasilania | 8 - 13V |
| Maks. pobór prądu | 250mA |
| Rozmiar (mm) | 82 x 82 x 22 |

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...



























