LPDA-92 to kierunkowa antena 698MHz-3000Mhz, o wysokim zysku 12 dBi, obsługująca szeroki zakres aplikacji 2G/3G/4G/LTE oraz Wi-Fi
Opis produktu:
- Szerokozakresowa antena LTE oraz Wi-Fi
- Kompatybilna z technologiami 4G/LTE, 3G oraz 2G
- Zwiększa jakość świadczonych usług dla użytkowników poprzez zwiększoną stabilność połączeń
- Wandalo- i pogodoodporna
- Może być stosowana w ekstremalnych warunkach środowiskowych
Specyfikacja
| Specyfikacja elektryczna | |
| Zakres częstotliwości | 698 - 3000 MHz |
| Zysk (maks.) | 12dBi |
| VSWR | <2.0:1 |
| Moc nadawania | 10 W |
| Impendancja wejścia | 50 Ohm |
| Polaryzacja | Liniowa |
| Stratność okablowania | 0.35dB/m @900 MHz 0.53dB/m @ 2000 MHz 0.6dB/m @2500 MHz |
| DC Short | Tak |
| Specyfikacja mechaniczna | |
| Wymiary (D x Sz x G) | 1100 x 180 x 60 mm |
| Waga | 1.63 kg |
| Materiał | Nylon 6, odlewane ciśnieniowo aluminium ADC12 |
| Kolor | Pantone - Black, RAL - Black, Aluminium grey |
| Specyfikacja środowiskowa | |
| Odporność na wiatr | <160km/h |
| Zakres temperatury pracy | -40°C do +70°C |
| Zastosowanie | Zewnętrzna |
| Wilgotność | Do 98% |
Załączniki i dokumentacje

Bezpieczna, inteligentna platforma All in One w systemie modułowym SOM...
Digi ConnectCore 95, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, to wydajna bezprzewodowa platforma systemowa...

Microchip Technology zwiększa moce produkcyjne maserów wodorowych, aby...
Firma Microchip Technology ogłosiła dziś otwarcie nowego zakładu w Tuscaloosa w Alabamie, który skoncentruje się na...

Microchip Technology rozszerza rodzinę kontrolerów Root of Trust i...
Microchip Technology rozszerza swoją ofertę urządzeń Trust Shield, gotowych do obsługi PQC, o kontroler platformy...


























