Lista produktów producenta: Poynting

Poynting

Firma Poynting jest dostawcą zintegrowanych rozwiązań antenowych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, projektowane i produkowane przez firmę Poynting anteny stały się wiodącymi na rynku pod względem parametrów, jakości i niezawodności.

Początek działalności datuje się na rok 1990 kiedy przedmiotem działalności były usługi konsultacyjne. Od 2008 roku Poynting jest notowany na giełdzie w Johannesburgu. Firma oferuje głównie rozwiązania antenowe dla bezprzewodowych aplikacji o dużej szybkości transmisji danych, w tym dla urządzeń 4G LTE oraz GSM, aplikacji M2M, telewizji cyfrowej oraz urządzeń abonenckich na rynek konsumencki, usług nadawczych i telekomunikacyjnych.

Poynting


O firmie Poynting


Firma Poynting jest dostawcą zintegrowanych rozwiązań antenowych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, projektowane i produkowane przez firmę Poynting anteny stały się wiodącymi na rynku pod względem parametrów, jakości i niezawodności. Początek działalności datuje się na rok 1990 kiedy przedmiotem działalności były usługi konsultacyjne. Od 2008 roku Poynting jest notowany na giełdzie w Johanneesburgu. Firma oferuje głównie rozwiązania antenowe dla bezprzewodowych aplikacji o dużej szybkości transmisji danych, w tym dla urządzeń 4G LTE oraz GSM, aplikacji M2M, telewizji cyfrowej oraz urządzeń abonenckich na rynek konsumencki, usług nadawczych i telekomunikacyjnych.


Z siedzibą w Samrand, szybko rozwijającym się centrum biznesowym w Johannesburgu, firma Poynting obsługuje swoich klientów na całym świecie, a rosnąca działalność międzynarodowa doprowadziła do utworzenia regionalnego biura w Monachium. Poynting był technicznym partnerem niemieckiej drużyny żeglarskiej, która zdobyła brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Rio 2016. Firma opracowała również rozwiązanie antenowe dla pojazdu Bloodhound SSC, który będzie próbował pobić aktualny rekord prędkości na lądzie 1,227 km/h ustanowiony jeszcze w 1997 roku.
 


Firma stała się jednym z wiodących na świecie innowatorów w dziedzinie produktów antenowych, będąc właścicielem ponad 50 patentów i wzorów, wykorzystywanych szeroko w ich unikalnych rozwiązaniach antenowych zwiększających jakość komunikacji bezprzewodowej w sieciach LTE, 3G, Wi-Fi, RF i innych. Kadra firmy składa się z wielu inżynierów ze stopniem doktora dogłębnie rozumiejących naukowe zasady elektromagnetyzmu, propagacji fal, projektowania i rozwoju anten. Pozwala to firmie dostarczać najskuteczniejsze rozwiązania antenowe na rynku.


Anteny Poynting polecane są tam gdzie ważne jest stabilne i niezawodne połączenie bezprzewodowe o jak największej szybkości transmisji. Używane są one między innymi przez norweskie służby ratownicze oraz przez zespół hoteli Mashovhela położonych w odległych zakątkach afrykańskiego buszu.
W razie wszelkich pytań odnośnie oferty produktów firmy Poynting zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym


info@gamma.pl +48 22 862 75 00
1 - 12 z 12 produktów.