Antena kierunkowa LTE/Wi-Fi, 450-2170MHz, 8dBi (PN A-XPOL-0016)
Opis produktu:
- Includes the new 450 – 470 MHz frequencies
- Futureproof wideband LTE antenna
- Backwards compatible with 3G and 2G technologies
- Two antennas in one enclosure for optimal LTE performance
- Improves mobile network subscriber''s user experience
- Increased connectivity stability
- Weather- and vandal resistant enclosure
Specyfikacja
| Specyfikacja elektryczna | |
| Frequency Bands | 450 - 470 MHz 790 - 860 MHz 1710 – 2170 MHz |
| Gain (Max) | 8dBi |
| VSWR | <2.5:1 |
| Feed Power Handling | 10 W |
| Input impedance | 50 Ohm |
| Polarisation | 0° and 90° |
| Port to Port Isolation | >15dB |
| MIMO decorrelation | <0.3 |
| Cable loss | 0.3dB/m @450 MHz 0.35dB/m @ 900 MHz 0.53dB/m @2000 MHz |
| DC Short | Yes |
| Specyfikacja mechaniczna | |
| Product Dimensions (L x W x D) | 350 x 350 x 90 mm |
| Weight | 1.98 kg |
| Material | ABS (Halogen Free) |
| Radome Colour | Pantone - Cool Gray (1C), RAL 7047 |
| Specyfikacja środowiskowa | |
| Wind Surv | <120km/h |
| Temperature Range (Operating) | -40°C to +70°C |
| Environmental Conditions | Outdoor/Indoor |
| Operating Relative Humidity | Up to 98% |
Załączniki i dokumentacje
WIZnet W55RP20 mikrokontroler z Ethernetem w jednym rozwiązaniu oferuje nowe...
Firma WIZnet zaprezentowała układ W55RP20, który integruje mikrokontroler z pełnym sprzętowym kontrolerem Ethernet. Rozwiązanie zostało...
700W zasilacz impulsowy AC-DC AQF700(C) firmy Arch Electronics do zastosowań...
Zasilacz impulsowy AC-DC ARCH AQF700(C) o mocy 700W zapewnia wysoką moc wyjściową w wyjątkowo kompaktowej obudowie - zaledwie 170 x 93 x 41 mm,...
Platforma Digi IX25 5G łączy LTE, 5G RedCap i 5G eMBB z czterema portami Ethernet,...
Digi International wiodący globalny dostawca produktów i usług łączności Internetu Rzeczy (IoT), zaprezentował Digi IX25 - przemysłową platformę...
Digi XBee® Studio kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji urządzeń Digi...
Digi XBee® Studio to kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji urządzeń Digi XBee. Aplikacja zawiera wbudowane narzędzia, które ułatwiają...






























