Antena dookólna LTE, 790-960/1710-2700MHz, 4dBi (A-XPOL-0001)
Opis produktu:
- Futureproof omni-directional wideband LTE antenna
- Backwards compatible with 3G, 2G technologies
- Two antennas in one enclosure for optimal LTE performance
- Improves mobile network subscriber''s user experience
- Increased connectivity stability
- Weather- and vandal proof enclosure
- Pole, wall or window mountable
Specyfikacja
| Specyfikacja elektryczna | |
| Frequency Bands | 790 - 960 MHz 1710 - 2700 MHz |
| Gain (Max) | 4dBi |
| VSWR | <2:1 |
| Feed Power Handling | 10 W |
| Input impedance | 50 Ohm |
| Polarisation | +45° and -45° |
| Port to Port Isolation | >15dB |
| MIMO decorrelation | <0.3 |
| Cable loss | 0.35dB/m @900 MHz 0.53dB/m @ 2000 MHz 0.6dB/m @2500 MHz |
| DC Short | Yes |
| Specyfikacja mechaniczna | |
| Product Dimensions (L x W x D) | 215 x 135 x 85 mm |
| Weight | 0.62 kg |
| Material | ABS (Halogen Free) |
| Radome Colour | Pantone - Cool Gray (1C), RAL 7047 |
| Specyfikacja środowiskowa | |
| Wind Surv | <120km/h |
| Temperature Range (Operating) | -40°C to +70°C |
| Environmental Conditions | Outdoor/Indoor |
| Operating Relative Humidity | Up to 98% |
| Zawartość opakowania | |
| Antenna | A-XPOL-0001 |
| EAN | 6009693810754 |
| Mounting Bracket | Pole, wall and window suckers included |
| Cable Length | 5m |
| Cable Type | HDF 195 |
| Connector | 2 x SMA(male) |
| Zatwierdzenia i certyfikacje | |
| Flammability rating | UL 94-V0, EN 13823 |
| Water Ingress Protection Ratio/Standard | IP 67 |
| Impact resistance | IK 08 |
| Salt Spray | MIL-STD 810F/ASTM B117 |
| Product Safety | Complies with UL, CE, EN, CSA and IEC standards |
Załączniki i dokumentacje
Microchip Technology uzyskał certyfikat IEC 62443-4-1 ML2 w zakresie systemów...
Firma Microchip Technology uzyskała certyfikat UL Solutions potwierdzający zgodność z normą IEC 62443-4-1 Maturity Level 2 (ML2) dla systemów...
WIZnet W55RP20 mikrokontroler z Ethernetem w jednym rozwiązaniu oferuje nowe...
Firma WIZnet zaprezentowała układ W55RP20, który integruje mikrokontroler z pełnym sprzętowym kontrolerem Ethernet. Rozwiązanie zostało...
700W zasilacz impulsowy AC-DC AQF700(C) firmy Arch Electronics do zastosowań...
Zasilacz impulsowy AC-DC ARCH AQF700(C) o mocy 700W zapewnia wysoką moc wyjściową w wyjątkowo kompaktowej obudowie - zaledwie 170 x 93 x 41 mm,...
Platforma Digi IX25 5G łączy LTE, 5G RedCap i 5G eMBB z czterema portami Ethernet,...
Digi International wiodący globalny dostawca produktów i usług łączności Internetu Rzeczy (IoT), zaprezentował Digi IX25 - przemysłową platformę...






























