Antena liniowa RFID UHF, 860-960MHz, 8dBi, złącze N-Type (PATCH-26)
Opis produktu:
- Wideband antenna
- Linear polarised
- Robust
- Vandal and water resistant
- Meets the stringent electrical requirements for RFID applications
Specyfikacja
| Specyfikacja elektryczna | |
| Frequency Bands | 820 - 970 MHz |
| Gain (Max) | 8dBi |
| VSWR | <1.4:1 over 80% of the band |
| Feed Power Handling | 10 W |
| Input impedance | 50 Ohm |
| Polarisation | Linear |
| Cable loss | 0.85dB/m @ 900 MHz |
| DC Short | Yes |
| Specyfikacja mechaniczna | |
| Product Dimensions (L x W x D) | 250 x 250 x 40mm |
| Weight | 0.57 kg |
| Material | ABS (Halogen Free) |
| Radome Colour | Pantone - Cool Gray (1C), RAL 7047 |
| Specyfikacja środowiskowa | |
| Wind Surv | <160km/h |
| Temperature Range (Operating) | -20°C to +70°C |
| Environmental Conditions | Outdoor/Indoor |
| Operating Relative Humidity | Up to 98% |
| Zawartość opakowania | |
| Antenna | A-PATCH-0026 |
| EAN | - |
| Mounting Bracket | - |
| Cable Length | 0.3m |
| Cable Type | HDF 195 |
| Connector | N-Type (female) |
| Zatwierdzenia i certyfikacje | |
| Flammability rating | UL 94-V1, EN 13823 |
| Water Ingress Protection Ratio/Standard | IP 65 (NEMA 4X) |
| Impact resistance | IK 08 |
| Salt Spray | MIL-STD 810F/ASTM B117 |
| Product Safety | Complies with UL, CE, EN, CSA and IEC standards |
Załączniki i dokumentacje
Digi XBee® Studio kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji urządzeń Digi...
Digi XBee® Studio to kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji urządzeń Digi XBee. Aplikacja zawiera wbudowane narzędzia, które ułatwiają...
Lantech Communications Global Inc uzyskał międzynarodowy certyfikat IEC 62443-4-2...
Lantech Communications Global Inc., wiodący producent rozwiązań sieciowych dla przemysłu, poinformował, że produkty generacji OS5 firmy uzyskały...
Moduł SOM Digi ConnectCore 95 napędza nową generację aplikacji IIoT
Digi ConnectCore 95 umożliwia firmom dostarczanie inteligentniejszych urządzeń medycznych, bezpiecznych systemów przemysłowych i zaawansowanych...
AN‑120 przewodnik projektowania zasilaczy rezonansowych z wykorzystaniem układu...
AN‑120 to kompleksowa nota aplikacyjna firmy Power Integrations, która krok po kroku opisuje projektowanie wysokowydajnych zasilaczy rezonansowych...






























