Antena dookólna RFID UHF, 860-960MHz, 8.75dBi, złącze N-Type (PATCH-25)
Opis produktu:
- Wideband antenna
- Circularly polarised
- Robust
- Vandal and water resistant
- Meets the stringent electrical requirements for RFID applications
Specyfikacja
| Specyfikacja elektryczna | |
| Frequency Bands | 860 - 960 MHz |
| Gain (Max) | 8.75dBi |
| VSWR@ 860 - 935 MHz | <1.3:1 |
| VSWR@ 935 - 960 MHz | <1.7:1 |
| Feed Power Handling | 10 W |
| Input impedance | 50 Ohm |
| Polarisation | Circular (Right Hand Circular Polarised) |
| Cable loss | 0.85dB/m @ 900 MHz |
| DC Short | Yes |
| Specyfikacja mechaniczna | |
| Product Dimensions (L x W x D) | 250 x 250 x 40mm |
| Weight | 0.57 kg |
| Material | ABS (Halogen Free) |
| Radome Colour | Pantone - Cool Gray (1C), RAL 7047 |
| Specyfikacja środowiskowa | |
| Wind Surv | <160km/h |
| Temperature Range (Operating) | -20°C to +70°C |
| Environmental Conditions | Outdoor/Indoor |
| Operating Relative Humidity | Up to 98% |
| Zawartość opakowania | |
| Antenna | A-PATCH-0025-V2 |
| EAN | 6009693810259 |
| Mounting Bracket | - |
| Cable Length | 0.3m |
| Cable Type | HDF 195 |
| Connector | N-Type (female) |
| Zatwierdzenia i certyfikacje | |
| Flammability rating | UL 94-V1, EN 13823 |
| Water Ingress Protection Ratio/Standard | IP 65 (NEMA 4X) |
| Impact resistance | IK 08 |
| Salt Spray | MIL-STD 810F/ASTM B117 |
| Product Safety | Complies with UL, CE, EN, CSA and IEC standards |
Załączniki i dokumentacje

Bezpieczna, inteligentna platforma All in One w systemie modułowym SOM...
Digi ConnectCore 95, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, to wydajna bezprzewodowa platforma systemowa...

Microchip Technology zwiększa moce produkcyjne maserów wodorowych, aby...
Firma Microchip Technology ogłosiła dziś otwarcie nowego zakładu w Tuscaloosa w Alabamie, który skoncentruje się na...

Microchip Technology rozszerza rodzinę kontrolerów Root of Trust i...
Microchip Technology rozszerza swoją ofertę urządzeń Trust Shield, gotowych do obsługi PQC, o kontroler platformy...


























