Szerokopasmowa antena dookólna, Smart Metering , 698-2700MHz, IP67 (A-DASH-0001-01)
Opis produktu:
- Idealna dla aplikacji M2M oraz IoT w technologiach Zigbee, Z-Wave, LoRaWAN, Sigfox, Wi-Fi, Wi-Fi HaLow, LTE-M/NB-IoT, Bluetooth
- Przyszłościowa, szerokozakresowa antena LTE
- Kompatybilna wstecznie z technologiami 3G oraz 2G
- Zwiększa jakość świadczonych usług dla użytkowników poprzez zwiększoną stabilność połączeń
Specyfikacja
| Specyfikacja elektryczna | |
| Zakres częstotliwości | 690 - 2700 MHz |
| Zysk (maks.) | 4dBi |
| VSWR | <2.5:1 w ponad 95% zakresu |
| Moc nadawania | 10 W |
| Impendancja wejścia | 50 Ohm |
| Polaryzacja | Liniowa horyzontalna/wertykalna (w zależności od montażu) |
| Stratność okablowania | 1dB/m @ 900 MHz |
| DC Short | Tak |
| Specyfikacja mechaniczna | |
| Wymiary (D x Sz x G) | 258 x 34 x 13 mm |
| Waga | 0.60 kg |
| Materiał | ABS/PC (Halogen Free) |
| Kolor | Pantone Black lub Cool Gray 1C |
| Specyfikacja środowiskowa | |
| Odporność na wiatr | <160km/h |
| Zakres temperatury pracy | -40°C do +75°C |
| Zastosowanie | Zewnętrzna |
| Wilgotność | Do 98% |
Załączniki i dokumentacje
700W zasilacz impulsowy AC-DC AQF700(C) firmy Arch Electronics do zastosowań...
Zasilacz impulsowy AC-DC ARCH AQF700(C) o mocy 700W zapewnia wysoką moc wyjściową w wyjątkowo kompaktowej obudowie - zaledwie 170 x 93 x 41 mm,...
Platforma Digi IX25 5G łączy LTE, 5G RedCap i 5G eMBB z czterema portami Ethernet,...
Digi International wiodący globalny dostawca produktów i usług łączności Internetu Rzeczy (IoT), zaprezentował Digi IX25 - przemysłową platformę...
Digi XBee® Studio kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji urządzeń Digi...
Digi XBee® Studio to kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji urządzeń Digi XBee. Aplikacja zawiera wbudowane narzędzia, które ułatwiają...
Lantech Communications Global Inc uzyskał międzynarodowy certyfikat IEC 62443-4-2...
Lantech Communications Global Inc., wiodący producent rozwiązań sieciowych dla przemysłu, poinformował, że produkty generacji OS5 firmy uzyskały...

































