Szerokopasmowa antena dookólna LTE/Wi-Fi do jachtów, 452-2700MHz, 7dBi (A-OMNI-0291)
Opis produktu:
- Next Generation Marine qualified High Performance Omni Directional Antenna
- Easy mounting with feed through 1 inch marine standard mounts
- Robust and All weather proof
- Various mounting options available*
- UV and Saltwater protected against tempestuous weather conditions
Specyfikacja
| Specyfikacja elektryczna | |
| Frequency Bands | 450 - 470MHz 690 - 960MHz 1710 - 2700MHz |
| Gain (Max) | 7dBi |
| VSWR | < 2.51 over 90% of the band |
| Feed Power Handling | 10 W |
| Input impedance | 50 Ohm |
| Polarisation | Linear Vertical |
| Cable loss | Optional cable dependant |
| DC Short | Yes |
| Specyfikacja mechaniczna | |
| Product Dimensions (L x W) | 560 x 75mm |
| Weight | 800 g |
| Radome Material | ABS (Halogen Free) |
| Radome Colour | Pantone - Cool Gray (1C) RAL - 7047 |
| Specyfikacja środowiskowa | |
| Wind Surv | <160km/h |
| Temperature Range (Operating) | -20°C to +70°C |
| Environmental Conditions | Outdoor/Indoor |
| Operating Relative Humidity | Up to 98% |
Załączniki i dokumentacje

HV-D3 3,3kV moduły zasilania w technologii mSiC® firmy Microchip...
Nowe moduły zasilania HV-D3 integrują tranzystory MOSFET mSiC® z węglika krzemu (SiC) o napięciu 3,3 kV oraz diody...

Budowanie wydajnych ścieżek danych: Nowe platformy ewaluacyjne firmy...
Najnowsze zestawy ewaluacyjne firmy Microchip Technology pomagają inżynierom wcześnie tworzyć prototypy ścieżek...

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...


























