Antena dookólna LTE, 698-2700MHz, 6dBi (A-OMNI-0121-V3)
Opis produktu:
- Covers the GSM 900, GSM 1800/UMTS and LTE Frequency bands
- Increased connectivity stability
- Machine-to-machine (M2M) capabilities
- Consistent high gain over a very wide frequency band
- Popular choice with installers because of its versatile base station
- Vandal and water resistant enclosure
Specyfikacja
| Specyfikacja elektryczna | |
| Frequency Bands | 690-960 MHz 1710-2170 MHz 2500-2700 MHz |
| Gain (Max) | 6dBi |
| VSWR | <2.5:1 |
| Feed Power Handling | 10 W |
| Input impedance | 50 Ohm |
| Polarisation | Linear Vertical |
| Cable loss | 0.35 dB/m @ 900 MHz 0.53 dB/m @ 2000 MHz 0.6 dB/m @ 2500 MHz |
| DC Short | Yes |
| Specyfikacja mechaniczna | |
| Product Dimensions (L x W x D) | 555 x 50 x 50mm |
| Weight | 0.50 kg |
| Material | ABS (Halogen Free) |
| Radome Colour | Pantone - Black, RAL - Black |
| Specyfikacja środowiskowa | |
| Wind Surv | <160km/h |
| Temperature Range (Operating) | -40°C to +70°C |
| Environmental Conditions | Outdoor/Indoor |
| Operating Relative Humidity | Up to 98% |
| Zawartość opakowania | |
| Antenna | A-OMNI-0121-V3 |
| EAN | 6009693810709 |
| Mounting Bracket | Pole up to 50mm diameter Wall, and Pole mount stainless steel bracket |
| Cable Length | 8m |
| Cable Type | HDF 195 |
| Connector | SMA (male) |
| Zatwierdzenia i certyfikacje | |
| Flammability rating | UL 94-V1, EN 13823 |
| Water Ingress Protection Ratio/Standard | IP 65 |
| Impact resistance | IK 08 |
| Salt Spray | MIL-STD 810F/ASTM B117 |
| Product Safety | Complies with UL, CE, EN, CSA and IEC standards |
Załączniki i dokumentacje
Moduł SOM Digi ConnectCore 95 napędza nową generację aplikacji IIoT
Digi ConnectCore 95 umożliwia firmom dostarczanie inteligentniejszych urządzeń medycznych, bezpiecznych systemów przemysłowych i zaawansowanych...
AN‑120 przewodnik projektowania zasilaczy rezonansowych z wykorzystaniem układu...
AN‑120 to kompleksowa nota aplikacyjna firmy Power Integrations, która krok po kroku opisuje projektowanie wysokowydajnych zasilaczy rezonansowych...
SKY66431-11 firmy Skyworks to wielopasmowy, wieloprocesorowy układ SiP obsługujący...
SKY66431-11 firmy Skyworks to wielopasmowy, wieloprocesorowy układ SiP (System-in Package) obsługujący platformy 5G Massive IoT (LTE-M/NB-IoT)....
Deterministyczna detekcja cieczy w celu ochrony pomp przed pracą na sucho
Dowiedz się, jak mikrokontroler AVR64DD32 i gotowe do użycia urządzenie do detekcji cieczy MTCH9010 firmy Microchip Technology współpracują ze...






























