Moduł RFID, 125kHz, UNIQUE, HID, HITAG, Q5, RS232TTL, SPI, I2C, 1-Wire, SMD
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: NANO-US-v1 Oznaczenie Gamma: NANO-US
Moduł NANO-US jest miniaturowym czytnikiem kart zbliżeniowych RFID rodziny Unique, Q5, HITAG-1, HITAG-2 (tylko odczyt ID), HITAG-S, HID pracujących na częstotliwości 125kHz. Moduł NANO-U posiada interfejs RS232 (TTL) z wyjściem sterującym linii RS485, I2C, SPI, 1-Wire, WIEGAND.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- obsługuje transpondery RFID pracujące na częstotliwości 125kHz,
- szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych,
- miniaturowy rozmiar,
- wyjście antykolizyjne dla wielu modułów pracujących w bliskiej odległości,
- niski pobór prądu oraz tryb uśpienia (max. 1µA, typowo 0,3µA),
- 5 konfigurowalnych wejść/wyjść,
- sterowanie dwustanowymi wyjściami,
- odczytywanie dwustanowych wejść,
- dane zabezpieczone hasłem,
- aktualizacja oprogramowania poprzez interfejs RS-232 przy użyciu programu NEFIR.
Specyfikacja
| Obsługiwane standardy | Unique, Q5, HITAG-1, HITAG-2 (tylko odczyt ID), HITAG-S, HID |
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Zasięg odczytu | Unique, Q5 - do 12cm, HID - do 8,5cm, HITAG - do 13cm w zależności od transpondera |
| Interfejs | RS232 (TTL) z wyjściem sterującym linii RS485,SPI, I2C,1-Wire (Dallas DS1990),WIEGAND |
| Przekaźnik | Nie |
| Antena | Nie |
| LED | Nie |
| Buzzer | Nie |
| Napięcie zasilania | 5V ±10% |
| Maks. pobór prądu | w trybie „autoreader” - 35mA, podczas wyłączonego pola - 12mA, podczas włączonego pola do 100mA - zależnie od zastosowanej anteny w trybie uśpienia - do 1µA |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Rozmiar (mm) | 17.5 x 17.5 x 3 |
Moduł SOM Digi ConnectCore 95 napędza nową generację aplikacji IIoT
Digi ConnectCore 95 umożliwia firmom dostarczanie inteligentniejszych urządzeń medycznych, bezpiecznych systemów przemysłowych i zaawansowanych...
AN‑120 przewodnik projektowania zasilaczy rezonansowych z wykorzystaniem układu...
AN‑120 to kompleksowa nota aplikacyjna firmy Power Integrations, która krok po kroku opisuje projektowanie wysokowydajnych zasilaczy rezonansowych...
SKY66431-11 firmy Skyworks to wielopasmowy, wieloprocesorowy układ SiP obsługujący...
SKY66431-11 firmy Skyworks to wielopasmowy, wieloprocesorowy układ SiP (System-in Package) obsługujący platformy 5G Massive IoT (LTE-M/NB-IoT)....
Deterministyczna detekcja cieczy w celu ochrony pomp przed pracą na sucho
Dowiedz się, jak mikrokontroler AVR64DD32 i gotowe do użycia urządzenie do detekcji cieczy MTCH9010 firmy Microchip Technology współpracują ze...






























