Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, HID, HITAG, Q5, RS485, RTC, przekaźnik, naścienny
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: UW-U4A Oznaczenie Gamma: UW-U4A
UW-U4A jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID Unique (EM4102), działających na częstotliwości 125kHz, wyposażonym w interfejs RS485. Posiada m.in. wbudowaną antenę, buzzer, przekaźnik oraz dwie diody sygnalizacyjne.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- Zegar RTC z podtrzymaniem bateryjnym,
- Wbudowana antena, przekaźnik oraz buzzer,
- Wbudowany przycisk na ściance czołowej oraz dioda sygnalizacyjna LED,
- Wbudowany przycisk powrotu do ustawień fabrycznych,
- Wbudowany tamper wraz ze sprężyną,
- Pin synchronizujący czytniki pracujące blisko siebie,
- Konfigurowanie dwustanowych wejść/wyjść,
- Konfigurowanie zachowania buzzera, przekaźnika oraz diod LED,
- Sterowanie dwustanowymi wyjściami,
- Odczytywanie dwustanowych wejść,
- Dane zabezpieczone hasłem,
- Pamięć zdarzeń z możliwością maskowania źródeł wyzwalania,
- Pamięć kart z wbudowanym sterownikiem rygla.
Specyfikacja
| Obsługiwane standardy | Unique (EM4102) |
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Zasięg odczytu | do 12cm w zależności od transpondera |
| Interfejs | RS485 |
| Przekaźnik | Tak |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Tak |
| Napięcie zasilania | 7 - 16V |
| Maks. pobór prądu | 120mA |
| Rozmiar (mm) | 82 x 82 x 22 |

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...


























