Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, HID, HITAG, Q5, RS485, przekaźnik, naścienny
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: UW-U4G Oznaczenie Gamma: UW-U4G
UW-U4G jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID Unique (EM4102), działających na częstotliwości 125kHz, wyposażonym w interfejs RS485. Posiada m.in. wbudowaną antenę, buzzer, przekaźnik oraz dwie diody sygnalizacyjne.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- Wbudowana antena, przekaźnik oraz buzzer,
- Wbudowany przycisk na ściance czołowej oraz dioda sygnalizacyjna LED,
- Wbudowany przycisk powrotu do ustawień fabrycznych,
- Wbudowany tamper wraz ze sprężyną,
- Pin synchronizujący czytniki pracujące blisko siebie,
- Konfigurowanie dwustanowych wejść/wyjść,
- Konfigurowanie zachowania buzzera, przekaźnika oraz diod LED,
- Sterowanie dwustanowymi wyjściami,
- Odczytywanie dwustanowych wejść,
- Dane zabezpieczone hasłem,
- Pamięć kart z wbudowanym sterownikiem rygla.
Specyfikacja
| Obsługiwane standardy | Unique (EM4102) |
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Zasięg odczytu | do 12cm w zależności od transpondera |
| Interfejs | RS485 |
| Przekaźnik | Tak |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Tak |
| Napięcie zasilania | 7 - 16V |
| Maks. pobór prądu | 120mA |
| Rozmiar (mm) | 82 x 82 x 22 |

Budowanie wydajnych ścieżek danych: Nowe platformy ewaluacyjne firmy...
Najnowsze zestawy ewaluacyjne firmy Microchip Technology pomagają inżynierom wcześnie tworzyć prototypy ścieżek...

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...


























