- Baterie i akumulatory
- Elementy indukcyjne
- Elementy półprzewodnikowe
- Czujniki
- Elementy dysktretne
- Mikrokontrolery
- Przełączniki
- Układy scalone
- Zarządzanie energią
- Cyfrowe potencjometry
- Czujniki temperatury
- Kontrolery mocy
- Moduły DC-DC
- Oświetlenie i wyświetlacze
- PMIC
- Pozostałe
- Przełączniki mocy
- Regulatory AC/DC Power Integrations
- Regulatory DC/DC
- Regulatory DC/DC Power Integrations
- Regulatory liniowe LDO
- Stabilizatory napięcia
- Sterowniki MOSFET
- Terminatory DDR
- Układy nadzorcze
- Ładowarki baterii
- Zestawy uruchomieniowe
- Komunikacja
- LED
- Przekaźniki
- Rezonatory filtry i źródła częstotliwości
- RFID
- Wyświetlacze
- Zasilacze impulsowe
Ważne informacje
Mobiletek N10F - precyzja pozycjonowania w niewielkiej obudowie modułu GPS

Firma Mobiletek rozszerzyła swoją ofertę modułów GNSS o model N10F. Jest to miniaturowy model o wymiarach 12,2mm x 9,7mm oraz grubości 2,2mm. Obsługuje takie systemy nawigowania, jak GPS, Baidu, Glonass, Galileo oraz QZSS. N10F to niezależny moduł GNSS przeznaczony do montażu SMT w obudowie typu LLC. Charakteryzuje się niskim poborem prądu, dzięki temu doskonale nadaje się do urządzeń wrażliwych na kwestie zasilania w tym zasilanych bateryjnie. Moduł dedykowany jest szczególnie do takich aplikacji jak np. monitorowanie statków oraz pojazdów.
| Główne cechy modułu |
|
| Zakres temperatury pracy | od -40°C do +85°C |
| Zakres napięcia zasilania | od 2,8V do 3.6V (rekomendowane 3,3V) |
| Typ obudowy | LLC |
| Wymiary modułu (mm) | 10,1 x 9,7 x 2,2 |
| Masa | 1g |
| Interfejs | UART |
| Cyfrowe I/O | PPS/GPIO |
| Protokoły | NMEA0183/RTCM3.3 |
| Czułość |
|
| Dokładność pozycjonowania | 1.5m CEP50 |
| Dokładność prędkości | 0.1m/s |
| Dokładność 1PPS | 8ns |
| Certyfikacje | CCC/SRRC CE/REACH/ROHS |
Skontaktuj się z naszym działem handlowym w celu uzyskania szerszych informacji.
Pozostałe aktualności:

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...

Avalue wprowadza na rynek 3,5-calowy mikromoduł ECM-PTL z procesorami...
Firma Avalue Technology Inc. wprowadza na rynek 3,5-calowy mikromoduł ECM-PTL nowej generacji, oparty na najnowszych...

Moduł satelitarny F100 Non-Terrestrial Network (NTN) firmy Mobiletek...
Moduł satelitarny F100 Non-Terrestrial Network (NTN) firmy Mobiletek pomyślnie przeszedł certyfikację Skylo,...

Nowa rodzina izolatorów cyfrowych Si86Px firmy Skyworks Solutions ze...
Firma Skyworks Solutions Inc. zaprezentowała w ostatnim czasie nową rodzinę izolatorów cyfrowych Si86Px ze...

Kompletne rozwiązania dla projektów komputerów kosmicznych dzięki...
Mikroprocesory PIC64-HPSC (MPU) zapewniają 100-krotny skok w obliczeniach statków kosmicznych - ale procesor to tylko...

Bezpieczna, inteligentna platforma All in One w systemie modułowym SOM...
Digi ConnectCore 95, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, to wydajna bezprzewodowa platforma systemowa...

























