- Baterie i akumulatory
- Elementy indukcyjne
- Elementy półprzewodnikowe
- Czujniki
- Elementy dysktretne
- Mikrokontrolery
- Przełączniki
- Układy scalone
- Zarządzanie energią
- Cyfrowe potencjometry
- Czujniki temperatury
- Kontrolery mocy
- Moduły DC-DC
- Oświetlenie i wyświetlacze
- PMIC
- Pozostałe
- Przełączniki mocy
- Regulatory AC/DC Power Integrations
- Regulatory DC/DC
- Regulatory DC/DC Power Integrations
- Regulatory liniowe LDO
- Stabilizatory napięcia
- Sterowniki MOSFET
- Terminatory DDR
- Układy nadzorcze
- Ładowarki baterii
- Zestawy uruchomieniowe
- Komunikacja
- LED
- Przekaźniki
- Rezonatory filtry i źródła częstotliwości
- RFID
- Wyświetlacze
- Zasilacze impulsowe
Ważne informacje
L803PLE nowy moduł komunikacyjny 5G + GNSS firmy Mobiletek

L803PLE to nowy moduł firmy Mobiletek, oferujący obsługę sieci w standardach 5G NR/FF-LTE/TDD-LTE/WCDMA/GSM, dysponujący również zintegrowanym odbiornikiem GPS/GNSS. Odbiornik GNSS znacznie upraszcza projektowanie produktu i zapewnia szybsze, dokładniejsze i bardziej niezawodne pozycjonowanie. Moduł L803PLE zapewnia unikalną kombinację wydajności, bezpieczeństwa i elastyczności w zastosowaniach przemysłowych. Dodatkowo cechuje się się wysoką ochroną przed ESD oraz EMI, moduł wykazuje dużą wytrzymałość w trudnych warunkach środowiskowych.
Moduł o wymiarach 45,2 x 45,2 x 3,4 mm, zamknięty jest w obudowie typu LCC przeznaczonej do montażu SMT. Takie rozwiązanie idealnie trafia w potrzeby klientów, którzy szukają relatywnie małego modułu, przy jednocześnie niskim koszcie jednostkowym.
Moduł L803PLE obsługuje technologię MIMO (Multiple Input Multiple Output). Jednoczesna praca wielu anten nadawczych i odbiorczych na tym samym paśmie częstotliwości, zmniejsza znacznie ryzyko występowania błędów przesyłu i optymalizuje szybkość transmisji danych.
Główne parametry modułu L803PLE
| CPU | Quad-core ARM Cortex A55 1,5 GHz (ARM TrustZone HSM Security) |
| Flash | NAND 8GB + LPDDR4 8GB |
| Zakres temperatury pracy | od -40°C do +85°C |
| Zakres napięcia zasilania | od 3,4V do 4.2V (rekomendowane 3,8V) |
| Typ obudowy | LGA |
| Wymiary modułu | 45,2 x 45,2 x 3,4mm |
| Masa | 14g |
| Funkcja Ecall | Tak |
| Aktualizacja firmware poprzez USB | Tak |
| FOTA | Tak |
| Obsługiwane protokoły | TCP/UDP/PPP?PING/FTP(S)/HTTP(S)/SSL/TLS/NTP?FILE |
| Obsługiwane zakresy |
|
| Interfejsy | Dual SIM (3.0V/1.8V), UART, IIC, ADC, USB 2.0 (Host/Slave mode), USB 3.1 (Host/S;ave mode), PCM,TDM, IIS, GPIO, SDIO, SPI, Ethrnet (1*SGMII, 1*RGMII), PSIE, POWER KEY, RESET KEY, RTC, Network LED inteface, PWM, Wakeup interface, 4X4 MIMO Antennas, GPS Antenna |
| Zintegrowany GNSS | Multi – częstotliwości L1+L5 GPS/GLONASS/BeiDou/Gallileo/ QZSS TTFF: Cold Start: 35s; Warm Start: 20s; Hot Start 1s |
| Czułość |
|
| Certyfikacje | CCC/SRRC CE/REACH/ROHS |
Skontaktuj się z naszym działem handlowym w celu uzyskania szerszych informacji.
Pozostałe aktualności:

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...

Avalue wprowadza na rynek 3,5-calowy mikromoduł ECM-PTL z procesorami...
Firma Avalue Technology Inc. wprowadza na rynek 3,5-calowy mikromoduł ECM-PTL nowej generacji, oparty na najnowszych...

Moduł satelitarny F100 Non-Terrestrial Network (NTN) firmy Mobiletek...
Moduł satelitarny F100 Non-Terrestrial Network (NTN) firmy Mobiletek pomyślnie przeszedł certyfikację Skylo,...

Nowa rodzina cyfrowych izolatorów Si86Px firmy Skyworks Solutions ze...
Firma Skyworks Solutions Inc. zaprezentowała w ostatnim czasie nową rodzinę cyfrowych izolatorów Si86Px ze...

Kompletne rozwiązania dla projektów komputerów kosmicznych dzięki...
Mikroprocesory PIC64-HPSC (MPU) zapewniają 100-krotny skok w obliczeniach statków kosmicznych - ale procesor to tylko...

Bezpieczna, inteligentna platforma All in One w systemie modułowym SOM...
Digi ConnectCore 95, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, to wydajna bezprzewodowa platforma systemowa...

























