- Baterie i akumulatory
- Elementy indukcyjne
- Elementy półprzewodnikowe
- Czujniki
- Elementy dysktretne
- Mikrokontrolery
- Przełączniki
- Układy scalone
- Zarządzanie energią
- Cyfrowe potencjometry
- Czujniki temperatury
- Kontrolery mocy
- Moduły DC-DC
- Oświetlenie i wyświetlacze
- PMIC
- Pozostałe
- Przełączniki mocy
- Regulatory AC/DC Power Integrations
- Regulatory DC/DC
- Regulatory DC/DC Power Integrations
- Regulatory liniowe LDO
- Stabilizatory napięcia
- Sterowniki MOSFET
- Terminatory DDR
- Układy nadzorcze
- Ładowarki baterii
- Zestawy uruchomieniowe
- Komunikacja
- LED
- Przekaźniki
- Rezonatory filtry i źródła częstotliwości
- RFID
- Wyświetlacze
- Zasilacze impulsowe
Ważne informacje
Moduł L501E – budżetowe rozwiązanie LTE firmy Mobiletek dla aplikacji IoT oraz M2M

Firma Mobiletek w odpowiedzi na potrzeby rynku przemysłowego, zaprezentowała budżetowy moduł L501E, który obsługuje LTE Cat 1 i jest tym samym dedykowany dla wszystkich aplikacji, które powinny działać w paśmie LTE, a jednocześnie nie potrzebują szybkich transferów. Ponadto moduł współpracuje również z technologią 2G.
Moduł L501E zamknięty jest w obudowie przeznaczonej do montażu LCC+LGA o wymiarach 30x30x2,5mm. Takie gabaryty obudowy oraz sposób montażu pomagają zaspokoić potrzeby klientów na produkty małogabarytowe, co ułatwia producentowi końcowego urządzenia zmniejszenie rozmiaru produktu i zoptymalizowanie kosztów produkcji.
Wszystkie te cechy sprawiają, że moduł jest doskonałym rozwiązaniem dedykowanym do aplikacji, takich jak np. systemy płatności, systemy alarmowe, systemy pokładowe pojazdów oraz śledzenie pojazdów.
Wśród głównych parametrów L501E należy wymienić:
| Obsługiwane pasma częstotliwości | FDD-LTE: B1/B3/B7/B8/B20/B28 GSM: B3/B8 |
| Wsparcie LTE Cat1 | DL: 10Mbps UL: 5Mbps |
| Moc wyjściowa | LTE:23dBm±2dB GSM:GSM900 33dBm ±2dB DCS1800 30dBm ±2dB |
| Obsługiwane interfejsy | 3 UART
|
| Pobór energii | LTE Standby: 1.1mA@3.8V GSM Standby: 1.2mA@3.8V |
| Zakres napięcia pracy | 3.3 ~ 4.2V (3.8V Typ) |
| Zakres temperatury pracy | -40℃ ~ +85℃ |
| Wymiary | 30 x 30 x 2,5mm |
| Obudowa | 135-pin LCC+LGA |
| Masa | ~5g |
| Pozostałe właściwości | Aktualizacja firmware poprzez USB Drivery USB:Microsoft Windows XP/7/8/10 Wsparcie WIFI SCAN Wsparcie TCP/UDP/HTTP/FTP/MQTT/SSL/FOTA/PPP |
Pobierz kartę katalogową modułu L501E firmy Mobiletek lub skontaktuj się z naszym działem handlowym w celu uzyskania szerszych informacji.
Pozostałe aktualności:

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...

Avalue wprowadza na rynek 3,5-calowy mikromoduł ECM-PTL z procesorami...
Firma Avalue Technology Inc. wprowadza na rynek 3,5-calowy mikromoduł ECM-PTL nowej generacji, oparty na najnowszych...

Moduł satelitarny F100 Non-Terrestrial Network (NTN) firmy Mobiletek...
Moduł satelitarny F100 Non-Terrestrial Network (NTN) firmy Mobiletek pomyślnie przeszedł certyfikację Skylo,...

Nowa rodzina cyfrowych izolatorów Si86Px firmy Skyworks Solutions ze...
Firma Skyworks Solutions Inc. zaprezentowała w ostatnim czasie nową rodzinę cyfrowych izolatorów Si86Px ze...

Kompletne rozwiązania dla projektów komputerów kosmicznych dzięki...
Mikroprocesory PIC64-HPSC (MPU) zapewniają 100-krotny skok w obliczeniach statków kosmicznych - ale procesor to tylko...

Bezpieczna, inteligentna platforma All in One w systemie modułowym SOM...
Digi ConnectCore 95, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, to wydajna bezprzewodowa platforma systemowa...

























