Dodano: czwartek, 28 luty 2019r. Producent: Lantech (produkty w sklepie)

Product Guide 2019 - katalog produktów i prezentacja firmy Lantech

Product Guide 2019 - prezentacja najnowszych przemysłowych rozwiązań komunikacyjnych Ethernet IP firmy Lantech

Firma Lantech opublikowała swój najnowszy katalog produktowy na 2019 rok. 37-stronicowa, bogato ilustrowana broszura, w przystępny i zwarty sposób prezentuje najnowsze osiągnięcia firmy Lantech w dziedzinie przemysłowych rozwiązań komunikacyjnych Ethernet, a w tym zaawansowanych produktów dla taboru kolejowego EN50155 oraz dedykowanej topologii Train-Ring.

lantechDzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie produktów Ethernet IP, firma Lantech oferuje solidne i sprawdzone rozwiązania dla sieci przemysłowych oraz IP, zapewniając obsługę i wsparcie dla swoich partnerów na całym świecie. Podstawowe wartości firmy Lantech opierają się na opracowywaniu najlepszych w swojej klasie produktów programowych i sprzętowych, które umożliwiają dostarczanie różnorodnych aplikacji i usług w różnorodnych warunkach środowiskowych. Podkreśleniem wysokiej jakości produktów firmy Lantech jest gwarancja, która w przypadku wzmocnionych produktów wynosi aż 5 lat.

Firma Lantech oferuje pełną gamę wzmocnionych i standardowych produktów sieciowych, wspierających globalne wdrożenie usług sieci Ethernet oraz usług IoT/M2M. Produkty firmy Lantech są z powodzeniem stosowane na całym świecie i stosowane we wszystkich rodzajach aplikacji, w tym m.in. w koreańskim systemie kontroli ruchu, systemie autobusowym w Hiszpanii, systemie tramwajowym w Finlandii, pociągach we Francji, systemie autostrad w Japonii, zewnętrznym bezprzewodowym systemie nadzoru w Malezji, wojskowym systemie ciężarówek w Wietnamie, czy sieciach drogowych w Wielkiej Brytanii.

Pobierz katalog Product Guide 2019 (plik .pdf (19MB).