Moduł RFID, 13.56MHz, MIFARE Classic, Ultralight, RS232TTL
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: MM-005-v2 Oznaczenie Gamma: MM-005
Moduł MM-005 jest czytnikiem kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic oraz Ultralight. Moduł posiada również funkcjonalność programowania kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443. Moduł posiadaj interfejs RS232 (TTL).
Opis produktu:
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Obsługiwane standardy | MIFARE® Classic MIFARE® Ultralight |
| Interfejs | RS232 (TTL) |
| Zasięg odczytu | do 10cm* |
| Napięcie zasilania | 4,5V - 5,5V |
| Maks. pobór prądu | 55mA |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| Rozmiar (mm) | 22.9 x 30.5 x 14.5 |
| Rodzaj | Moduł RFID |

Sieciowe koncentratory USB Digi AnywhereUSB Plus zapewniają bezpieczne...
Sieciowe koncentratory USB Digi AnywhereUSB Plus zapewniają połączenie umożliwiające szybkie wdrażanie,...

Nowy moduł synchronizacji MD-990-0011-B firmy Microchip Technology...
Firma Microchip Technology wprowadza na rynek rodziny modułów synchronizacji czasowej MD-990-0011-B, które zapewniają...

Digi ConnectCore 95 SMARC wysokowydajne bezprzewodowe rozwiązanie SOM...
Digi ConnectCore 95 SMARC, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, jest wysokowydajną bezprzewodową platformą...


























