Moduł RFID, 125kHz, UNIQUE, HID, HITAG, Q5, RS232, przekaźnik
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: CTU-D2R Oznaczenie Gamma: CTU-D2R
Moduł CTU-D2R jest czytnikiem kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin Unique, HITAG, Q5 i HID, działających na częstotliwości 125kHz.
Opis produktu:
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Obsługiwane standardy | HID HITAG Q5 Unique |
| Interfejs | RS232 |
| Zasięg odczytu | HID do 7cm* HITAG do 12cm* Unique, Q5 do 11cm* |
| Napięcie zasilania | 7 - 16V |
| Maks. pobór prądu | 100mA |
| Antena | Tak |
| LED | Nie |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Tak |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| Rozmiar (mm) | 79.5 x 79.5 x 12 |
| Rodzaj | Moduł RFID |

Budowanie wydajnych ścieżek danych: Nowe platformy ewaluacyjne firmy...
Najnowsze zestawy ewaluacyjne firmy Microchip Technology pomagają inżynierom wcześnie tworzyć prototypy ścieżek...

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...


























