Moduł RFID, 13.56MHz, MIFARE Classic, Ultralight, DESFire, RS232TTL, THT
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: MM-U57D Oznaczenie Gamma: MM-U57D
MM-U57D jest modułem czytnika kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic, Ultralight, DESFire, działających w częstotliwości 13,56MHz. Moduł posiada również funkcjonalność programowania kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443. Moduł posiada interfejs RS232 (TTL) z adresowalnością na szynie RS-XXX.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- obsługuje transpondery RFID rodziny MIFARE® pracujące na częstotliwości 13,56MHz,
- konfigurowanie dwustanowych portów wyjść/wejść,
- sterowanie dwustanowymi wyjściami,
- odczytywanie dwustanowych wejść,
- możliwość pełnego dostępu do wszystkich sektorów kart MIFARE® na poziomie odczytu i zapisu,
- konfiguracja modułu zabezpieczona hasłem,
- aktualizacja oprogramowania poprzez interfejs szeregowy,
- programowanie kart i tagów NFC zgodnych ze standardem ISO/IEC 14443.
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Obsługiwane standardy | MIFARE® Classic MIFARE® DESFire MIFARE® Ultralight |
| Interfejs | RS232 (TTL) |
| Zasięg odczytu | od 5 do 10cm* |
| Napięcie zasilania | 4,5V - 5,5V |
| Maks. pobór prądu | 55mA |
| Antena | Nie |
| LED | Nie |
| Buzzer | Nie |
| Przekaźnik | Nie |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| Rozmiar (mm) | 22.9 x 30.5 x 14.5 |
| Rodzaj | Moduł RFID |
Digi XBee® Studio kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji urządzeń Digi...
Digi XBee® Studio to kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji urządzeń Digi XBee. Aplikacja zawiera wbudowane narzędzia, które ułatwiają...
Lantech Communications Global Inc uzyskał międzynarodowy certyfikat IEC 62443-4-2...
Lantech Communications Global Inc., wiodący producent rozwiązań sieciowych dla przemysłu, poinformował, że produkty generacji OS5 firmy uzyskały...
Moduł SOM Digi ConnectCore 95 napędza nową generację aplikacji IIoT
Digi ConnectCore 95 umożliwia firmom dostarczanie inteligentniejszych urządzeń medycznych, bezpiecznych systemów przemysłowych i zaawansowanych...
AN‑120 przewodnik projektowania zasilaczy rezonansowych z wykorzystaniem układu...
AN‑120 to kompleksowa nota aplikacyjna firmy Power Integrations, która krok po kroku opisuje projektowanie wysokowydajnych zasilaczy rezonansowych...






























