Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, HITAG1, RS485, 6 I/O, przekaźnik, naścienny
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: UW-D4G Oznaczenie Gamma: UW-D4G
UW-D4G jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID Unique (EM4102), HITAG 1/2/S, HID ISOProx®II oraz Q5, działających na częstotliwości 125kHz, wyposażonym w interfejs RS485.
Opis produktu:
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Obsługiwane standardy | HID ISOProx®II HITAG 1 HITAG 2 HITAG S Q5 Unique (EM4102) |
| Interfejs | RS485 |
| Protokół | Modbus RTU Netronix |
| Zasięg odczytu | do 12cm* |
| Napięcie zasilania | 7 - 16V |
| Maks. pobór prądu | 120mA |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Tak |
| Rozmiar (mm) | 82 x 82 x 22 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |

HV-D3 3,3kV moduły zasilania w technologii mSiC® firmy Microchip...
Nowe moduły zasilania HV-D3 integrują tranzystory MOSFET mSiC® z węglika krzemu (SiC) o napięciu 3,3 kV oraz diody...

Budowanie wydajnych ścieżek danych: Nowe platformy ewaluacyjne firmy...
Najnowsze zestawy ewaluacyjne firmy Microchip Technology pomagają inżynierom wcześnie tworzyć prototypy ścieżek...

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...


























