Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, HID, HITAG, Q5, USB, szary
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: PAC-DUG-v1 Oznaczenie Gamma: PAC-DUG
PAC-DUG jest biurkowym czytnikiem i programatorem USB kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny Unique, HITAG, Q5 i HID, działających na częstotliwości 125kHz.
Opis produktu:
Produkt posiada następujące funkcjonalności
- obsługują transpondery RFID pracujące na częstotliwości 125kHz,
- odczyt ID z transponderów HITAG2,
- interfejs USB (złącze typu B), urządzenie kompozytowe, CDC + klawiatura,
- wbudowany buzzer, dwie diody LED dowolnego przeznaczenia oraz dioda sygnalizująca zasilanie,
- wbudowany przycisk powrotu do ustawień fabrycznych,
- dane zabezpieczone hasłem,
- dostępny w kolorach: czarny PAC-DUB lub beżowy PAC-DUG.
Czytnik nie zawiera w komplecie kabla połączeniowego USB2.0 A-B
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Obsługiwane standardy | HID HITAG Q5 Unique |
| Interfejs | USB |
| Zasięg odczytu | do 10cm* |
| Napięcie zasilania | 5V (USB) |
| Maks. pobór prądu | 120mA |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Nie |
| Rozmiar (mm) | 92 x 146 x 29 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |

HV-D3 3,3kV moduły zasilania w technologii mSiC® firmy Microchip...
Nowe moduły zasilania HV-D3 integrują tranzystory MOSFET mSiC® z węglika krzemu (SiC) o napięciu 3,3 kV oraz diody...

Budowanie wydajnych ścieżek danych: Nowe platformy ewaluacyjne firmy...
Najnowsze zestawy ewaluacyjne firmy Microchip Technology pomagają inżynierom wcześnie tworzyć prototypy ścieżek...

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...



























