Czytnik RFID, 13.56MHz, MIFARE Plus, DESFire, ICODE SLI, RS485, 6 I/O, RTC, czarny
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: UW-R4GB Oznaczenie Gamma: UW-R4GB
UW-R4GB jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic, Plus, Ultralight C, DESFire, iCLASS (tylko CSN), ICODE® SLI, działających na częstotliwości 13,56MHz, wyposażonym w interfejs RS485 z protokołem transmisji Netronix oraz Modbus RTU. Posiada m.in. wbudowaną antenę, buzzer, przekaźnik oraz dwie diody sygnalizacyjne oraz zegar RTC.
Czytniki UW-R4 występują w dwóch wariantach kolorystycznych:
Wsparcie dla OSDP
Open Supervised Device Protocol (OSDP) to standard komunikacji aplikacji kontroli dostępu, opracowany przez stowarzyszenie Security Industry Association (SIA), w celu poprawy współdziałania produktów kontroli dostępu i ich zabezpieczeń.
Zaleca się wdrożenie OSDP dla wszelkich instalacji kontroli dostępu, które wymagają wysokiego stopnia bezpieczeństwa i/lub będą używane w instytucjach rządowych. Standard OSDP jest szczególnie cenny dla aplikacji rządowych, ponieważ spełnia federalne wymagania kontroli dostępu, takie jak Public Key Infrastructure (PKI) lub Federal Identity, Credential and Access Management (FICAM).
Opis produktu:
Specyfikacja
| Obsługiwane standardy | ICODE® SLI MIFARE® Classic MIFARE® DESFire MIFARE® Plus MIFARE® Ultralight C iCLASS (tylko CSN) |
| Interfejs | RS-485 Wiegand |
| Protokół | OSDP |
| Zasięg odczytu | do 8cm* |
| Napięcie zasilania | 8 - 16V |
| Maks. pobór prądu | 200mA |
| RTC | Tak |
| Antena | Tak |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Rozmiar (mm) | 82 x 82 x 22 |
| Stopień ochrony IP | IP65 (z dodatkowym uszczelnieniem) |

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...


























