Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, 1-Wire, czarny
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: MW-UDB Oznaczenie Gamma: MW-UDB
MW-UDB jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID Unique (EM Microelectronic - P4150), działających na częstotliwości 125kHz, wyposażonym w interfejs 1-Wire® (emulacja Dallas DS1990).
Opis produktu:
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Obsługiwane standardy | Unique (P4150) |
| Interfejs | 1-Wire® |
| Zasięg odczytu | do 6cm* |
| Napięcie zasilania | 7 - 25V |
| Maks. pobór prądu | 120mA (śr. 25mA) |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Nie |
| Rozmiar (mm) | 83 x 44 x 14 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |
| Stopień ochrony IP | IP54 |

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...


























