Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, HITAG1, RS485, 6 I/O, przekaźnik, naścienny
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: UW-D4G Oznaczenie Gamma: UW-D4G
UW-D4G jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID Unique (EM4102), HITAG 1/2/S, HID ISOProx®II oraz Q5, działających na częstotliwości 125kHz, wyposażonym w interfejs RS485.
Opis produktu:
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Obsługiwane standardy | HID ISOProx®II HITAG 1 HITAG 2 HITAG S Q5 Unique (EM4102) |
| Interfejs | RS485 |
| Protokół | Modbus RTU Netronix |
| Zasięg odczytu | do 12cm* |
| Napięcie zasilania | 7 - 16V |
| Maks. pobór prądu | 120mA |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Tak |
| Rozmiar (mm) | 82 x 82 x 22 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...


























