Czytnik RFID, 125kHz, UNIQUE, HID, HITAG, Q5, RS232, RS485, 1-Wire, naścienny, czarny
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: MW-D7B Oznaczenie Gamma: MW-D7B
MW-D7B jest naściennym czytnikiem kart i transponderów zbliżeniowych RFID z rodzin Unique, HITAG, Q5 i HID, działających na częstotliwości 125kHz. Czytniki wyposażone są w interfejs RS232, RS485, 1-Wire, WIEGAND, posiadają wbudowaną antenę, buzzer, przycisk dotykowy oraz programowalną diodę sygnalizacyjną LED RGB. Czytniki serii MW dysponują ponadto dwoma wejściami i jednym wyjściem dowolnego przeznaczenia.
Opis produktu:
Specyfikacja
| Częstotliwość pracy | 125kHz |
| Obsługiwane standardy | HID HITAG Q5 Unique |
| Interfejs | 1-Wire® RS232 RS485 WIEGAND |
| Protokół | Modbus RTU Netronix |
| Zasięg odczytu | do 8cm* |
| Napięcie zasilania | 7 - 15V |
| Maks. pobór prądu | 120mA (śr. 25mA) |
| Antena | Tak |
| LED | Tak - RGB |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Nie |
| Rozmiar (mm) | 83 x 44 x 14 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |
| Stopień ochrony IP | IP54 |

Bezpieczna, inteligentna platforma All in One w systemie modułowym SOM...
Digi ConnectCore 95, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, to wydajna bezprzewodowa platforma systemowa...

Microchip Technology zwiększa moce produkcyjne maserów wodorowych, aby...
Firma Microchip Technology ogłosiła dziś otwarcie nowego zakładu w Tuscaloosa w Alabamie, który skoncentruje się na...

Microchip Technology rozszerza rodzinę kontrolerów Root of Trust i...
Microchip Technology rozszerza swoją ofertę urządzeń Trust Shield, gotowych do obsługi PQC, o kontroler platformy...



























