Czytnik RFID, 13.56MHz, MIFARE Plus, USB, szary
Producent: Netronix Oznaczenie producenta: PAC-PUG Oznaczenie Gamma: PAC-PUG
PAC-PUG jest biurkowym czytnikiem i programatorem USB kart oraz transponderów zbliżeniowych RFID z rodziny MIFARE® Classic, Plus, Ultralight, Ultralight C, DESFire, DESFire EV1, działających na częstotliwości 13,56MHz.
Opis produktu:
| Częstotliwość pracy | 13,56MHz |
| Obsługiwane standardy | MIFARE® Classic MIFARE® DESFire MIFARE® DESFire EV1 MIFARE® Plus MIFARE® Ultralight MIFARE® Ultralight C |
| Interfejs | USB |
| Zasięg odczytu | do 10cm* |
| Napięcie zasilania | 5V (USB) |
| Maks. pobór prądu | 120mA |
| Antena | Tak |
| LED | Tak |
| Buzzer | Tak |
| Przekaźnik | Nie |
| Rozmiar (mm) | 92 x 146 x 29 |
| Rodzaj | Czytnik RFID |

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...



























