Dodano: czwartek, 27 kwiecień 2017r. Producent: Pulse

Nowa seria modułów złącz RJ45 firmy Pulse zgodnych z multi-Gigabit NBase-T dla aplikacji 2.5GBase-T i 5GBase-T

Nowa seria modułów złącz RJ45 firmy Pulse zgodnych z multi-Gigabit NBase-T dla aplikacji 2.5GBase-T i 5GBase-T

Firma Pulse Electronics wiodący producent podzespołów elektronicznych, zaprezentowała nową serię modułów złącz RJ45 zgodnych z multi-Gigabit NBase-T dla aplikacji 2.5GBase-T i 5GBase-T. Technologia NBase-T oferuje ekonomiczne rozwiązanie zwiększające prędkość w istniejących sieciach Cat5e i Cat6 od 1 do 5 Gigabitów na dystansach do 100 metrów. Zintegrowane moduły złącz RJ45 (ICM) firmy Pulse spełniają wymagania specyfikacji IEEE802.3bz i są kompatybilne ze specyfikacją 100/1000Base-T.

Moduły ICM firmy Pulse są kompatybilne z PHY w trybie prądowym i napięciowym i są kwalifikowane przez największych dostawców PHY, w tym Aquantia, Broadcom i Marvell. Moduły posiadają wiele opcji LED, mają możliwość obsługi Power over Ethernet i są zgodne ze standardami IEEE802.3af (PoE) i IEEE802.3at (PoE+). Moduły dostępne są w konfiguracji pojedynczego portu (1×1), 4 portowym (1×4 i 2×2), 8 portach (2×4), 12 portach (2×6) i 16 portach (2×8).

Moduły ICM zawierają transformatory, dławiki i inne elementy elektroniczne w celu wyeliminowania zakłóceń common mode, zapewniają wysoki poziom integralności sygnału i zmniejszają ryzyko uszkodzenia PHY z powodu wysokiego napięcia. Osłona zawiera „EMI spring fingers”, które działają jak ścieżka o najmniejszej oporności na zakłócenia elektromagnetyczne i częstotliwości radiowe (EMI/RFI) pomagając zmniejszyć emisję EMI.

ICM wykorzystują technologię przelotową (through-hole) do lutowania na fali i są zaprojektowane, aby wytrzymać temperatury bezołowiowego lutowania do temperatury 260°C. ICM zgodne są z RoHS i są zatwierdzone przez normę UL.